Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kizoky

    újonc

    Én Február 9.-én rendeltem, Február 13.-án kaptam egy ilyen elektronikus kivonatot hogy ki is fizettem mivel előreutaltam, nem kellett volna.
    Nehéz kitalálni, de segítek, még most is várok arra hogy megjöjjön végre a megrendelt telefonom.
    Folyamatosan rájuk kérdeztem hogy mikor jön a rendelt cucc, de mindig csak annyit mondtak
    14-21 nap múlva várható vagy 10 nap múlva várható
    Persze azon a napon amikor "várható" volt rájuk kérdeztem, de mintha valami láncreakcióban találtam volna magam mert mindig ezzel jöttek, unom.

    Később persze megbántam hogy onnan rendeltem, mert nézegetve más oldalakat sokkal olcsóbban kitudtam volna jönni, sőt, erős hardveres telót is akár (aliexpress, eustock, stb..)

    Valaki Note 4-et rendelt Január 21.-én és csak Március 14.-én hozták ki neki, eléggé durva hogy csak 52 nap múlva tudták ezt teljesíteni. :C

    Megnyitom a terminált a Windowsban... Várjunk csak egy kicsit, valami nem stimmel

  • Kizoky

    újonc

    Igen, velem se fordult elő ilyen egyszer sem magyar céggel, megdöbbentő hogy még itthon is vigyázni kell hogy honnét kelljen rendelni hogy nehogy át..síp.

    Én is simán visszamondhattam volna ahogy te tetted, de akkor meg megint heteket várhatok mire megkapom a pénzem, ezért leszek egy kicsit türelmes, viszont csak a hónap végéig.

    Most ahogy megkérdeztem őket annyit mondtak hogy jövő héten várható a szállítás, ha megjött, vagy nem jött meg akkor írok majd fejleményeket. Oldaluknál most az van kiírva hogy 5-14 nap, folyamatosan frissítették azt a lapot ahol a telefon van, szóval fifty-fifty esélye van annak hogy végre egyszer betartják a szavaikat.

    Kemény dió hogy egy nyamvadt telefonért kell várni hónapokat :(

    Megnyitom a terminált a Windowsban... Várjunk csak egy kicsit, valami nem stimmel

  • Kizoky

    újonc

    Na, helyzet jelentés

    Itt a kommenteket végig olvasva, nyugodtan küldjenek 3S helyett 4 vagy 4 Pro/Prime-t, mert az erősebb mint a 3S (a Prime verziója is)

    Április 7.-én megjött a telefon, amit ugye eredetileg még Február 21-én rendeltem
    Mivel a 3S elfogyott, ezért adták a sima Redmi 4-et, ami szinte ugyan az mint a 3S
    Telefonhoz adtak egy EU átalakítót, mondjuk fingom sincs mennyire hatékony, ha kaki akkor a Fast Charging-nak semmi értelme.

    A telefon jó, nem akadozik (nyilván jobb mint az Xperia E1; előző telefonom)
    1 hétig vártam az unlock kódot hogy végre kiszedhessem a telefonból a webshopos ROM-ot, igen, Xiaomishop sem kivétel, ők is rászórnak egy vendor ROM-ot, csak nem tudom hogy miért.

    Gondolom itt pár ember már megmondta a tutit, de azért én is megmondom a saját és őszinte véleményemet
    A Xiaomishop.hu TABU, emberek, ne onnan rendeljetek mert több hétbe kerül mire megkapjátok
    Ami egy lapáttal rátesz az a frissítetlen oldal ami hamis információval rendelkezik hogy raktáron van a telefon közben nem.
    Aki szeret veszélyes életet játszani nyugodtan rendelhet onnan, de én szóltam :)

    emag, eustock, innen tessék rendelni ha van raktáron a telefon
    ha nincs akkor aliexpress, de ott is kb. 1-3 hetet kell várni mire megjön a telefon, vagy még annyit se ;)

    Megnyitom a terminált a Windowsban... Várjunk csak egy kicsit, valami nem stimmel

  • Kizoky

    újonc

    Azt hozzáteszem hogyha a Facebookon megkérdezik hogy a xiaomishop megbízható, a legtöbb ember ott megvédi a boltot (nem akarok neveket mondani)

    Szomorú azt látni hogy még ezek után sem javult a helyzet, akkor szerintem végleg no-no számomra a xiaomishop.

    Megnyitom a terminált a Windowsban... Várjunk csak egy kicsit, valami nem stimmel

Új hozzászólás Aktív témák