Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • greeneye166

    aktív tag

    válasz joey04 #181 üzenetére

    A cikket ha lesz időd azért olvasd el. Látható a videókban is, hogy a rezisztív már egy puhasörtés ecset érintését is érzi => elég azt is simogatni, ugyanakkor ott a kapacitív panel ellen a páratartalom és vízcsepp túlérzékenysége, a vastag kesztyűben való használhatatlansága de ott a te jogos érved is, hogy szereted, ha csak az ujjadra és semmi másra nem reagál a kijelző. Nem rosszabb tehát egyik se a másiknál és nem is jobb. Hasznosságuk emiatt nem olyan egyértelműen eldönthető, mint sok felhasználó az Iphone után gondolja. Mindkettő mehet mobilba lazán és egyáltalán nem kopromisszumarzenál a rezisztív.

    Technikai megközelítés:
    Egyenlőre én csak rezisztív kijelzőt próbáltam azt se sokat ezért lehet (sőt biztos) megkapom majd, hogy próbáljam ki a kapacitívet utánna írogassak, de technikai oldalról ez lényegtelen kifogás lesz, mert nem kell ahhoz atomot robbantanom a kertemben, hogy tudjam veszélyes, az írásban pedig elfogulatlanul és feketén-fehéren le van írva mit tud ma egy kapacitív és mit egy rezisztív.
    Felhasználói megközelítés:
    Mint leendő felhasználót engem azért bánt az egyoldalú kapacitív hajszolás, mert a rezisztívben is ott a "kapacitás" és ha kategórikusan ellenezzük a technikát, magunkkal -felhasználókkal!- szúrunk ki. Ha nem fogják tudni eladni a rezisztíveket, nem tudják tovább fejleszteni se, mi felhasználók pedig hosszútávon bukunk a dolgon ebben biztos vagyok.

    [ Szerkesztve ]

    > kiregisztrálva, ne küldj privátot <

Új hozzászólás Aktív témák