Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dadada

    tag

    válasz Oliverda #98 üzenetére

    "Kétségbe vonod a szerző pártatlanságát és az ajánlás jogosságát. A többit inkább nem sorolom. ...de azért tényleg jók a tesztek.. a HTC tesztek pedig különösen.:D"

    Igen ez a Te véleményed idézz már, hogy a szövegben hol is van erre utaló mondat!

    "A többit inkább nem sorolom."

    De sorold már fel legyél szíves, hogy hol is volt szó a kommentjeimben a rossz cikkekről, vagy, hogy azt mondtam volna egy cikkre, hogy rossz.

    Erre nem adtál választ a többi, meg a sárdobálás, meg a mellébeszélés megvan, de a válasz, hol van??? :D

    ("HelloBello!

    A Kedves tesztíró vajon akkor is ajánlott plecsnit adott volna rá, ha ez egy Samsung vagy HTC lenne ennyi hibával??

    Megint ott tartunk, hogy Nokia és mennyire jó a szar is emiatt az öt betű miatt. Szóval miről beszélünk az internet vagy megy vagy nem, egy szaros .doc-ot nem lehet vele szerkeszteni. Van benne egy szar processzor, és egy átlagos felbontású kijelző, ami még nem is keveset fogyaszt. Mert ugye tudni lehet, hogy a konkurencia ennél jóval többet nyújt. A GPS lassú mint a tetű! A Szoftver még az alapfunkciókat sem látja el, mint a megfelelő helyzetben az alkalmas háttérvilágítás, az ébresztés sem az igazi.

    Más telefonoknál az ilyen hibákra maximum a tettszett jelző jár....

    Hogy is van ez???

    Arról már nem is beszélve, hogyha megnézzük a Nokia árakat, akkor az egekben vannak, és ezért finoman szólva is nagyon keveset nyújt.

    Summa Summárum miért is ajánlott ez????")

    Be is másolom, hogy ne kelljen keresgélned. Csak egy kérdést tettem fel amire választ is kaptam. De amiről Te beszélsz, az valahol máshol lehet, és nem velem kapcsolatos.

Új hozzászólás Aktív témák