Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TOM.......

    tag

    válasz eldiablo #356 üzenetére

    én is ezt mondtam amire Te is reagáltál.....én nem tudom az előttünk szóló micsoda csoda készüléket vett.....de ez nem fém az biztos!!!

    POMPI: nem hajtottam végre a szovt. frissítést sajnos :( 2-3 hónapig volt birtokomba a tel.

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

  • TOM.......

    tag

    válasz eldiablo #384 üzenetére

    Így van a Symbian még a windows xp és vista-nal is okosabb a végén......
    a telefonokban symbian aláírom hogy több....mert azokba elég az is és nincs nagy hardver igényük.....ezért
    szégyen lenne egy PDA-ban symbian OS. kidobná mindenki a szemétbe :)

    És Zoza-nak igaza van akárki akármit mond a GPS használhatatlan benn!Ez tény.legalább is ahogy egy mai GPS-nek szerepelnie kell ahhoz képest ez.... akinek meg tetszik az is csak bemeséli magának mert neki olyan van....
    Jah igen és lehet hogy a symbian-nak az a lényege hogy napokig küzködök hogy a telefont valamire is tudjam használni és még akkor sem érem el a szintet vele amit kéne.....hát akkor köszönöm én nem kérem ezt....nem is kértem....
    sztem a GPS erről szól: felrakok rá egy Igo-t vagy egy MyoMap-ot és meny flottul zökkenőmentesen...és 5 percembe került....ennyi
    Én sokat utazok külföldre 3 hónapig volt nálam a kütyü de szörnyű volt....aki utazgat és nincs ideje babrálni mint az 5 évesek annak ez nem való...meg egy 1200km es úton jegyzetelnem kell hányszor dobja el a jelet.....arra jó hogy Kispestről bemegyek az Örsig és bohóckodok hogy van GPS-em vagy még talán országon belül....de ahol hágók hegyek völgyek vannak mint Pl A1 mentén ugye Alpok.....N95 semmit sem lát ott....és nem csak ott mondom 1200km es ut alatt szörnyű volt....pedig egyik ismerősöm frissített rajt mindent..mégsem jó mert nem szoft. hibája van ennek egyszerűen gyenge minőség a hardver.
    ez komoly használatra nem való bohóckodni jó

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

  • TOM.......

    tag

    válasz eldiablo #388 üzenetére

    Például??? egy mondatot lehet 50irányból megközelíteni.... írj egy példát....
    egyébként az elmondottak alapján erre a reagálásra vártam...mert ilyenkor emberi szokás hogy vagy a nyelvhelyességbe köt bele vagy pedig abba miért írok kis betűvel miért nem naggyal meg miért van sok felkiáltójel vagy szövegértés órát tartanak..... :))

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

  • TOM.......

    tag

    válasz eldiablo #390 üzenetére

    most ebben mit nem értessz???? ... a WM6 igényesebb mint a symbian progi...a mobilkészülékekben meg azért van lényegesen több symbian-os mert nem menne a WM6 megfelelő hardver hiányában.....csak bemásolhatnád a mondtat többi részét is mert szavakból én is tudok értelmetlenséget beillesztgetni
    hisz a #386 mondat vége::mert azokba elég az is és nincs nagy hardver igényük...
    ami annyit jelent mint fent a feketével kijelölt rész
    és te ezt nem érted???? milyen végzettséged van ha személyeskedhetek??? :(

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

  • TOM.......

    tag

    válasz eldiablo #392 üzenetére

    Akkor mindent értek.... :)
    Hát épp ez az....ezért mondtam hogy a telefonok NAGY RÉSZÉN....az MPX200 akkor kis rész sztem....én én vok a hülye... örülök azt is hogy tudod a WM6 jelentését :C Sőt...
    Egyébként azzal hogy itt egymás szavát kifacsarjuk és az senkit nem érdekel hogy te hogy értelmezel egy mondatot és LÁM!!! tudod a WM6 jelentését... :O nem fog változni az a tény amiből az egész elindult hogy a GPS ezen bohóckodásra jó......
    mert én csak egy véleményt írtam GPS-ről és ugy értelmezi mindenki ahogy akarja!! Te kezdtél el itt nyelvtan órát tartani.....
    egyébként 3 év telekommunikáció az durva :)) szval 2004-2005 óta???? :) akkor Te naon vágod ezt a témát nem is merek Neked írni többet....... :))

    Szval így 2004-2005....akkor a 6600 fénykorában bekapcsolódtál a dolgokba....nem semmi már nem is emlékszem rá :U

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

  • TOM.......

    tag

    válasz eldiablo #400 üzenetére

    Pedig én még írtam is meg kiemeltem 2x is hogy örülök hogy tudod a WM6 jelentését Sőt....de nem vetted magad észre sőt még én csinálok magamből hülyét azt írtad és engem vontál mentálisan kétségbe......és ennek tetejébe csodálkozik pár ember hogy a stílusom kritikán aluli..... :(

    ezek-nek is ezt mondom!! Én mondok hülyeséget?...hagyjuk már....

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

Új hozzászólás Aktív témák