Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani54

    tag

    válasz Jacta #758 üzenetére

    Először el kell döntened, hogy milyen szoftveres támogatottság kell neked. Pl az N900-al tudsz távirányító progit telepíteni, ami a mostani csúcskategóriásoknál az infra hiánya miatt kiesik. Ha az kell, hogy legyen 500 játék amiből kb 5 jó, értékes, és kb 20 amivel még kicsit lehet játszani, a többi szar, akkor android, vagy iphone... Ez egy profi telefon, ha tudod használni a linuxot, és ki tudod aknázni a képességeit, akkor félkézzel veri szerintem az összes oprendszert. Amiért mégse viszi ez a teló a pálmát az az, hogy tudás kell hozzá, annak meg az átlagjúzerek híján vannak. Mellesleg ez jól kezeli a divix-et, ha jól tudom, még HD-t is tud lejátszani, míg egy Androidnál nem tudom most mi a helyzet de az utolsó infóim, hogy nincs rendes divix-es kiegészítő.

    A személyes véleményem, hogy nincs sok progi a telóhoz, de nincs haszontalan prgoram se. Van névnap widget, jegyzet a készenléti képernyőre, naptár infórmációk (ahogy láttam nem csak aznapra!), szval csupa hasznos és praktikus dolog:) De a te döntésed.

Új hozzászólás Aktív témák