Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    hali mindenkinek.
    Gondoltam benézek ide,jobban pörög mint a c6-01 topic.
    Nos a fent emitett telót lestem ki magamnak,androrol jövök,most nem megyek bele hogy miért is lett elegem belőle,de nagyvonalakban annyit hogy megbizhatatlan,laggos, túlcsicsázott játékszer amivel nehéz telefonálni. :-)
    És akkor itt jött a bibi hogy mi is kellene: leszűkült mostanra a kör a badás wavekre meg a c6-01re.
    DE, és itt a bökkenő h.nem ismerem a symbit annyira. Viszont mostanában olvasgattam stb. és talán arra jutottam h.lehet jó ez nekem,nem kell a csicsa,ha hozza a megbizhatóságot, a jó akkuidővel akkor nincs több kérdésem.
    Valami támpontot,megerősítést várnék h.nem.olyan rossz ez,mint ahogy sokan lehúzzák.
    Én mezei felhasználó vagyok, amiket néztem,arra megfelel az op.rendszer nekem.
    De azért nagyvonalakban valaki irja már le nekem h.mik a negativumok,pozitivumok symbin!
    Mit kell várni Annától meg jövőbeli kis barátnőitől:-D
    köszi
    Üdv:egy eltévedt lélek

  • razzorr

    őstag

    válasz Pikkolo^^ #12051 üzenetére

    Ami kellene:
    Több mail fiókom jol müködjön vele,doc
    olvasás,letöltés- küldés mailból,
    pdf,msn ,skype,böngészés ,NAVI,jó wifi,normális telefonálás,üzemidő fontos!

    Volt már kézben az összes s3,de nem tudtam hosszabb távú tapasztalatot levonni, a környezetemben sincs sajna aki mondana valamit róla.

    Most nem konkrétan a c6, mert ez n8 topic :-D hanem a symbi érdekelne.
    Gondolok itt: gyorsaságra(tele cuccal is,laggolás),stabilitásra, illetve mennyire megbizható.

    Most nem akarok itt más rendszereket lehúzni,de sajnos eddig az igényeimet,meg se közelitették normálisan kielégiteni,pedig nem túl nagyok valljuk be. De azért ne kelljen már egy nyamvadt fájlkezelőt is letölteni,tele reklámokkal, ettől engem kiráz a hideg.

    Én nem az a forma vagyok aki sírna a widgetek mérete miatt,vagy hogy live wallpaper miért nincs,meg 20 főképernyő, ebből kinőttem már,de normálisan szolgáljon ki mégha nem a legmenőbb trendi cucc,akkor is.
    Ezért is lennék kiváncsi hogy mik a fő negativumok. Amit meg értelemszerűen az tud,aki használja. Meg hogy ez az Anna most mi jót hoz? A felülete nagyon gagyi, e6on láttam :-D
    kb.ennyi lenne.

Új hozzászólás Aktív témák