Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pikkolo^^

    addikt

    válasz razzorr #12047 üzenetére

    A csicsa és csillivilli hiánya miatt rendszerint rögtön leírják a Mobilarénán (és amúgy az emberek is) a Nokia S^3-as telefonokat, szerencsére mégis akadnak olyanok akiket ez nem érdekel.

    Néhány sorban nehéz leírni az előnyöket és a hátrányokat. Tudni kellene, hogy mire szeretnéd használni. Érdemes elmenni egy bevásárlóközpontba és ott megnyomogatni a készüléket.

  • nagysuhi

    tag

    válasz razzorr #12047 üzenetére

    Jól beszélsz, kigondoltam, hogy megyek pár 1000 km-t. Ezért is vettem ilyen telefont. Franciaországban nyaraltam.

    Többet ésszel, mint fűrésszel...

  • Declare

    őstag

    válasz razzorr #12054 üzenetére

    Üzemidő az szerintem nagyon korrekt! Lehet picit lassabb a net mint a vetélytársaké, de cserébe sokáig bírja. Én úgy hogy zenét hallgatok vele (rádió-mp3) legalább 1,5-2 órát, 2db mail fiók be van állítva hogy 15 percenként frissítsen, játszani szoktam vele mondjuk fél órát, meg azért van telefonálás is, így 2 naponta rádugom a notebookra mert félig van az akku. Mondjuk minimálison van a kijelző fényereje.

    Mail: elvileg okés, sajnos nem jelzi normálisan ha jön üzenet (én azon szenvedtem sokáig ha úgy jelezné mint az sms t, de hol rezeg, hol dalol, hol mind kettő, hol egyik sem...mondjuk ha ránézel a widgetre, ott szépen mutatja ha van üzenet, szóval el nem veszik, le nem maradsz semmiről)

    doc olvasás küldés: Elvileg működik, ezzel még nem nagyon volt bajom. Olyan előfordult már hogy nem töltötte le a doc mellékletet, de szerintem a baj az volt, hogy pc n letöltöttem és úgy volt beállítva a fiók, hogy törölje a szolgáltatóról ha letöltöttem a mailt. Ezt megváltoztattam azóta nincs gondom vele

    pdf: nagy baj nincs vele, lassú... pl egy bkv járat menetrendjében scrollozni tetű lassúsággal megy, kisebb egyszerűbb pdf nem problémás.

    skype: tökéletesen működik

    msn: kissé bonyolult, nem próbáltam még, csak beléptem, nekem annyira nem jött be, de használható

    wifi: korrekt

    navi: hát ez már hagy kívánni valót. A legújabb térkép szoft. szerintem elég részletes, nem fagy le, ha megszokod, úgy ahogy el lehet vele lenni, de navigálni elég szarul tud. Vagy nagy kerülő úton visz (kiszámít egy útvonalat, m0 án keresztül mondjuk 60km, ha a városon szépen átmegy az ember meg 20km....ilyen apróságokkal nem foglalkozik. Ha meg legrövidebbet állítasz be akkor meg néhol a szántóföldön kell átmenned.) Odatalálsz vele bárhova, de ha nem vagy ismerős, optimális úton nem fog vinni.

    Anna ahogy én értelmezem, igazából semmi nagy újítást nem fog tartalmazni, kicsit szebb lesz itt, ott, ikonok....semmi lényeges. Állítólag a billentyű jobb. Nem véletlenül mesélnek már inkább az Anna utódjáról :)

Új hozzászólás Aktív témák