Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just486

    senior tag

    Már nem emlékszem ki, talán Jacis navű fórumtársunk mesélte, hogy átváltott DHD -re, és hogy az milyen jó. Hát ma nekem is sikerült hazahoznom egyet, így írnék is róla ide egy véleményt. (csak hogy az itteni fórumozók is lássák, hogy nem minden arany, amiről azt mondják). A telefon olyan hatalmas, hogy egy kézben tartva egyszerűen lehetetlen elérni a képernyő összes pontját. Asztalra rakva (hála a kamerának) erőteljesen billeg. A képernyő tele van apró pöttyökkel, amik már közepes fényél is zavaróak. Ráadásul nagyon sűrűn vannak. Ennél még csak anno az n97 mini volt zavaróbb, ahol emellett a képernyő átlósan is csíkos volt, de az rezisztív képernyő volt, teljesen más világ. Ez a telefon - amennyire én tudom - elég jónak mondható hardverrel van felszerelve, bizonyos műveleteknél viszont még így is gyorsabb a nokia.. Ilyen pl a vízszintezés, vagy a kameraalbum megnyitása... Összegezve: Ez a telefon nekem hatalmas csalódás (lett volna ha n8 ról váltottam volna):
    nemhogy az elfogadhatótól, de a méretei miatt még a használhatótól is igen távol áll.

    Na, többet nem is írnék, mert gondolom túlzottan sokan nem kíváncsiak egy egészen más telefonról alkotott véleményre az N8 topikjában.

    That unconquered country we call the future.

Új hozzászólás Aktív témák