Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Misály #946 üzenetére

    "Ois-hez nem kell álvány..."

    Na igen, csak a fentebb kitárgyalt vitatkozáshoz fűzve, én is úgy vélem sok az elmosódott fotó a rajta lévő rákent mesterségesnek tűnő festékkel, amitől nem kicsit zajos. Olyan mintha az összes Leonardo da Vinci keze munkáját viselné.(Mehet a múzeumba) Namost az elmosódott nem annyira sikerültre céloztam, hogy én azért kíváncsiságból megnézném egy tesztben úgy milyet csinálna, vagy mennyivel jobbat, másabbat. Valahogy mintha nagyon érvényesülne a bemozdulás ha kézből van. Aztán vannak azok ahol csak a zaj zavar, amit vhogy ki kéne kapcsolni. Az ois-t ki kéne kikapcsolni, amíg nem írnak hozzá rendes szoftvert? :U

    (#958) lorinser: Pedig szerintem is jobbakat. Nézz át a fotós topikba. Nyilván ez lehet szubjektív, mert mindig ki lehet ragadni tetsző és nemtetsző dolgokat, de nálam is mindent egybevetve SGS3, iPhone jobban bejön a természetesség kapcsán, csak a szememre hagyatkozva. Legközelebb az iPhone-t érzem a 808-hoz.

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák