Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XFishboneHUN

    senior tag

    válasz Kölyök86 #11342 üzenetére

    Szerintem ennél lejjebb nem fog menni, mint amennyiért az MM-ben árulják! :)

    Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

  • #74266624

    törölt tag

    válasz Kölyök86 #11342 üzenetére

    Nagyon tetszik a 920-as, 1 nap után azt mondom, hogy abszolút megérte megvenni. Gyárilag rajta volt a gdr2 és az amber frissítés, csak pár Nokia beállítást kellett frissítenem.

    Én közepes fényerőn használom, ma hajnali 3-kor vettem le töltőről. Volt ma kb. 1 óra internet 3G-n, fél óra telefonálás, 45 perc fm rádió és mp3, 10 perc térkép, 6-7 fotó és napközben többször nyomkodtam 2-3 perceket. Most értem haza és 68 %-on van az akksi, mindezt az első feltöltést követően. Ez nekem megfelel.

    Egyébként a kijelzője parádés, a lumia color profile-al igen élénk színeket lehet kihozni belőle. És gyönyörű tűéles minden. Tetszik, hogy olyan, mint egy tank, masszív, érzem, hogy van valami a zsebemben. A Sennheiser cx 300 II fülessel nagyon jól szólnak a saját zenéim meg az fm rádió. Gyors és nagyon gördülékeny minden, érződik az erősebb proci és a dupla ram a 620 után. Van bőven tárhelyem, végre nincs gond ha komolyabb játékot töltenék le a piactérről. S bár nem vagyok nagy fotós, videós guru, de mobilos viszonylatban igencsak jó a kamerája is. :)

    Ar ára meg nagyon lejjebb nem megy szerintem, inkább elfogynak a készletek és eltűnik. Szóval ha régóta tetszik, akkor szerintem ne habozz. A Media-ban a héten a 90-ből visszaadnak 9-et kártyán, amit 5 évig lehet levásárolni. Én a West Endben vettem feketét, volt még nekik vagy 6 db. Sárga meg fehér a legtöbb Media-ban van. Vagy Edigitalban 90-ért 0 %-os hitelre 15 hónapra.

Új hozzászólás Aktív témák