Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    Na akkor én is vmit. Először is csalódásomnak szeretnék hangot adni. Végig olvastam a topikot és mikor gyakran azt hittem végre írhatnék még több olvasni való lett. Na de hogy mostmár mindenki lefeküdt és elfogytak a hozzászólók végre én is megmondhatom. :)

    Én is Nokia fannak tartom magam és pont ezért örülök a lehúzós de egyben korrekt tesztnek. Egyszerűen szóhoz sem jutok hogy ezért a szarért dobták a symbit, de én ezt már Elop mint beépített vírus, trójai, felszámolóbiztos vagy nevezzük ahogy akarjuk megjelenésénél tudtam. Nem is szól másról a történet mint tönkretenni, lejáratni, leépíteni, kirugni mindenkit aztán szépen átpasszolni a lényeget a Microsoftnak. De én ezt már annyiszór leírtam. Talán lassacskán felébredtek mindnyájan, mert nem csak a Nokia alszik, hanem az előttem lévő összes hozzászóló. Meg úgy egyébként is más értelemben. :)

    A kamerához annyit az összes 808-as összevetett fotó a 920-al lejáratós, mert nem igaz manipulált, elba..ott a 808 sokkal jobbakat lő este autómatán is, mert legalább éles, tiszta és nem olyan mint a mosott szar. Majd teszek be pár fotót ha csináltam holnap. A 920-as meg olyan mint azt korábban egy fórumtárs berakta. Ez van. Remélem van a Nokiának egy C-terve mondjuk vissza a Symbiant, mert már csak az segíthet rajta, illetve csak az segített volna. Ha 2 éve nem dobja az MS bérenc most újra a csúcson lenne, amire az elsőnek a N8 aztán most a 808-as a bizonyíték. A symbivel kellett volna foglalkozni elvinni az android irányába és onnan hódítani, nem pedig nekimenni az ios-nak. Hiba volt, mert más a vevőtábor, mások az igények, de ebből is látszik nem a Nokia gondolkodott hanem az MS, mert őket zavarhatta egy felállított jövőképben a Nokiát nem. Az android okozta a bukását. Az azt kedvelő vásárlók megnyerése hozhat csak jövőt. Szerintem elég sokan vannak és egyre többen, észre kellene venni, de én ellentétben mindenkivel :) úgy gondolom nem android, hanem symbian androidból merítve. Így megmarad az egyéniség a hype, önbecsülés, másoktól való függetlenség és sorolhatnám. Akár milyen rossz is volt a vezér csere előtt a helyzet tapasztalata csak a symbihez van a Nokiának hisz az volt már a kezdetektől. Ja a programnyelv mindegy lenne? Szerintem nem. Ja majd jönnek új alkalmazottak a régiek helyett? Csak milyenek. Gyorstalpaló symbiről másra? hát nemtom mindegy hagyjuk. Nem értek hozzá, de már olvastam pár hozzászólást miért is lenne jó a Symbian. Remélem Mr Elop megtanul repülni a Lumiákkal egyetemben. Emlékszem N8-nál egy kritika volt a kezelőfelület. És lám annál hallgattak a szép szóra váltottak, habár megmondták miért hagyták a régiben. De legalább volt törekvés, hogy a vásárlók igényeinek, kívánságainak is eleget tegyenek. Az MS WP-nál más a helyzet majd ők megmondják nekünk mi a jó erőből. Fogadd el mert mást nem kapsz.

    Na mindegy, pár legutóbbi fotóim ha vki kíváncsi a 808PV esetében mi a valós helyzet.
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Kamera pedig azért nem lett átültetve a WP-be, mert nem tudták megoldani. Szar a rendszer és kész. De a Nokia tudta már évekre hogy mit hozhatna ki a symbian-ból, ha akarna csak nem akart vmi miatt. PV 2 symbivel. Az újítások már az N8-cal, mass storage 2 éve. A Windows-t is helyettesíthetné bármelyik oda felnőtt oprendszer akár az android mint kihívó. És talán fogja is hamarosan. Oda a feeling minden, mert csak rombolás folyik és a hűséges régi szimpatizánsok sárbatiprása. Az ilyen cég megérett a bukásra, csak kár hogy már régen nem ők irányítják a kormánykereket, mert akkor most nem ez lenne. :(((

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák