Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erahurka

    félisten

    válasz Misser #3091 üzenetére

    Halál felesleges parasztvakító funkció, de valahogy válaszolni kellett a droidos gyártók hasonlóan értelmes "innovációira".

  • zombinyul

    addikt

    válasz Misser #3091 üzenetére

    Hat, most itt vagyok a meloba, nincs nalam a használati utasítás. :) A hatlapi matricát meg reg leszedtem (csak egy szep, eltuntethetetlen folt jelöli egykori helyet. Improvizalnom kellett. :D (annak a matricanak gyakorlati haszna ezt kiveve nem volt, ugye? :D)

    this is life:
    Koszonom a valaszt. Igen, ugy lassul a tortenet, vagy ha ha nincs 3G csak EDGE, akkor szinte halott a telefon, alig tolt be valamit - ha betölt. Nekem sincs hypernet. :)

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

  • Dany007

    veterán

    válasz Misser #3091 üzenetére

    "Az, hogy a lumia camera mini mozgó képet rögzít, jó bármire is? Gondoltam akkor mar ki lehet választani a legjobbat,"

    Nekem rohadtul bejön. :) Ez direkt ilyen pillanatképet rögzít. Kb, mint a Harry Potterben a mozgó újságcikkek.
    Egész karácsonykor ezzel szórakoztam. Ha jól sikerül elkapni a pillanatot akkor nagyon jó képek lesznek belőle. Illetve mozgóképek. Csak az a problémája, hogy csak ott lehet megnézni, a sima galériában nem.

    Egyébként meg le lehet tölteni, ment hozzá egy kis mp4.tnl fájlt amit nálam a böngésző lejátszik szépen. Tehát itt PC-n a 110-es tévén is megtudom nézni. Kis apróság, de nem rossz szvsz.

    Amire te gondolsz az is van. Bár már nem tudom minek hívják. Sorozat portré? Passz. Ott lő egy sorozatot és kiválasztja neked a legjobbat. De te is válogathatsz.

    @justaview:

    Igen, a lökés nekem is onnan jött, hogy kollégának volt valami 520-as 525-ös lumiája egy éve talán... És láttam a csempét, a kellemes de visszafogott effekteket meg a gördülékeny rendszert. És az egy alsó-közép kategóriás valami volt. Még olcsóbb, mint most a 735. Ő is azt mondta, hogy soha nem akadt meg. Plusz az egész fórum ezt harsogja...
    Pedig én aztán rohadtul Wp és Nokia ellenes voltam. Piszkosul nem jöttek be a csempék. És nem is értettem a Win mit kapálózik még mindig, miután a Nokia a symbian életben tartásával próbálkozott évekig, mikor már mindenki tisztán látta, hogy annak vége...
    Erre tessék. Most én is Wp-s vagyok. :) (mondjuk azokkal a kezdeti Wp-kel volt is baj rendesen)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák