Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lived1986

    csendes tag

    Én is pár napja tulajdonosa vagyok egy 735-ös készüléknek.
    Én itt kinn anligában vettem. Itt szerencsére külön adták a töltőfejet és hozzá a kábelt így nem kell két dolgot is cipelnem magammal.

    Jó kis telefon, de nem hibátlan. Én sajnos tapasztaltam már lefagyásokat, de ez általában töltéseknél van.
    Valamiért ha töltök le valamit és közben mást is csinálnék hajlamos lefagyni a telefon, de aztán el indul nagy nehezen.

    Másik panaszom az aksija. Merül ám mint annak a rendje.
    Mai nap amikor nem kellett végig repülő módban volt. A fényerő kicsi-re van állítva, háttér alkalmazásokat is kilőttem. Úgy hogy alig-alig használtam 30% lement.
    Tegnap hogy végig csatlakozott az hálózathoz, mobilnet, játék, zene kb. 2-3 órába értve leszívta az aksit.
    Nagyon fájó pont ez számomra. Remélem csinálnak hozzá valami aksis hátlapot amivel tovább bírja.

    Mivel én játszani is szoktam a telefonon kipróbáltam párat. Asphalt 8-al nincs különösebb gond. Megy szépen.
    A modern combat 4-et ha SD kártyára telepítjük, nálam el se indul. Fekete képernyő, majd kidob. Telefonra telepítve már elindul, de van hogy néha beakad.

    Ami számomra elég érdekes az a zenelejátszó. Már rég letörölt zenéket még mindig jelzi a lejátszó listában. Ez azért cink egy kicsit.

    A mobilnettel viszont nagyon csínyán bánik. Ez az adattömörítős dolog tényleg bevállik.

    A kamera számomra szép képeket készít. Az előlapi is ott van, nem hiába selfi mobil.

    A hanszórója jól szól és szép tisztán.

    A navigációs sávtól először féltem hogy miért nem rakták arra az alsó 1 centire, de nem zavaró. Az alkalmazások elrejtik autómatikusan, de ha kell is egy pöccintéssel előhozható ill. el is tüntethető.

    A navigációs szoftver jól megy rajta, gyorsan megtalálja a jelet és már mutatja is hol tartózkodunk.

    Összeségében jó telefon is tetszik is, egyedül az aksi ami fáj igazán.

Új hozzászólás Aktív témák