Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lall

    veterán

    Bazz ennyit szopni egy frissítéssel. Mint már leírtam 80180048 hibával kidob a frissítés. A MS által javasolt Windows Phone 7 Support Tool sem segít a dolgon, azt írja beszéljek a technikai supportal. xda-n keresgéltem megtaláltam, hogy lehet teljesen visszaállítani NoDo előtti állapotra. Visszatettem nagy nehezen, elindítja a frissítésekekt és el is jut egészen a Mango-ig, tehát a mangó utáni kisebb frissítést már nem teszi fel, ekkor azt írja, hogy a telefonomon a legfrisebb szoftver van. :W Cab Sender-el felgyömöszölöm rá a Tangot, erre nem működik a settings menuben a WiFi, About és még egy pár menü. Így fogtam és Zune-el visszaállítottam a lementett, Mango utáni 7.10.8107.79 szoftvert. Erre ráment kb 1,5 napom. :) Nem biztos, hogy ennyit megér ez a mango refresh, A bosszantó, hogy már az előző frissítésnél is ezzel a 80180048 hibával dobott el és csak Cab Sender-el tudtam feltenni a 8107-et. A telefonnak egyébként semmi baja, sosem fagy le, nem kell újraindítani stb... De most elfogyott a tudomány, nem tudom mitévő legyek. :U Várom a WP 7.8-at. :)

    [ Szerkesztve ]

    Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Új hozzászólás Aktív témák