Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krokk

    senior tag

    Na már én is 620 tulaj vagyok :)

    Sikerült találnom egy fehér hátlaposat, amit a hátlap miatt nem akartam megvenni, de rendesek voltak és kicserélték eredeti kék hátlapra nekem :) (ingyen, 4e lett volna amúgy)

    Eddig mindennel nagyon elégedett vagyok. A Sony xperia minimhez képest még kicsit fura a mérete, de nem vészes, azt hittem sokkal nehezebben fogom megszokni. Illetve a wifit atomstabilan fogja ott ahol a mini nem is látta a jelet. Jelen pillanatban amit hiányolok, hogy a tenedők (todo) kinn legyenek csempén, az eseményeket hozza az aktuális napra, viszont a határidős feladatokat nem, szóval erra ha valaki tud ajánlani appot azt megköszönném. Jah meg az üzenet és egyéb jelző hangok módosításának a hiánya :( de ezt tudom hogy funkció és nem hiba :DDD
    A képek sokkal jobbak mint gondoltam volna (bár gépen még nem néztem őket de többnyire úgy is telefonon kellenek) A GPS-en is meglepődtem, hogy milyen gyorsan és pontosan megtalálja a helyet :)
    Hírtelen ennyi majd még írok véleményt róla :)

    the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Új hozzászólás Aktív témák