Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoja™

    őstag

    válasz hippocampus #1293 üzenetére

    Szia, nem tudom, hogy az x10 mini pro-nál működik-e a kikapcsolt állapotban való ébresztés, de androidos berkekben az esetek 99 százalékában ott sem működik. Ha nem vagy hardcore user, szerintem a Lumia 610 jobb választás a Tipo-nál, igaz itt a szűkös RAM mennyiség miatt sok appot nem tudsz használni. Ha nem lényeges az engribördsz, meg a skype, akkor jó választás lehet. Anno. volt szerencsém a mini pro-hoz, üzemidőt tekintve nem sok különbség van a kettő között, visszafogott használat mellett mindkettőből ki lehet hozni a 2 napot. Videó, filmnézéshez meg konvertálgatni kell a 610-nél, míg a Tipo-nál elég egy Mobo Player és az avi, divx, xvid kiterjesztésű filmek, videók meg se kottyannak neki. Pozitívum a a 610-esnél a 0,5 collal nagyobb kijelző a Tipo-hoz képest, plusz a felbontása is nagyobb. E-mail-re szerintem a a 610 jobb, főleg ha több különböző e-mail címed van, egyszerű google account-nál persze egyértelmű, hogy a Tipo jobb. Igazából nem nagyon lehet összehasonlítani teljes mértékben a a 2 telefont, előbb nézegess videókat és olvasgass utána, hogy meg tudnád e szokni a wp7-et és annak különcségeit. De wp7-nél nincs audio eq, csak mp4-et eszik meg, de ezt próbálgatni kell, mert nem mindegy hogyan konvertálod, és a többi, viszont van ingyenes Nokia Drive, van mobilfény a kamerához, ami ráadásul 5 Mp-es, atutófókuszos, nem 3,2-es, fixfókuszos, mint a Tipo.

    Remélem tudtam segíteni,

    Üdv :R

Új hozzászólás Aktív témák