Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Outlander #9832 üzenetére

    Nem. Ha a default háttér opciót választom, berak egy egyszínű kék hátteret, ami tök jól harmonizál a csempeszínemmel, csak épp nem ez az általam választott lockscreen háttérkép. Saját fotót meg nem enged kiválasztani, csak úgy, hogy random váltogatja őket, én pedig nem akarom pl. a legutóbbi állatkerti kiruccanásunkon a lajhárról lőtt 10-15 fotómat nézni háttérként. ;]

    Másodjára megpróbálva, marad a Bing Photos-nál, hiába állítottam be a default-ot.

    Ja, meg magától kikapcsolgatja az időjárás és a saját naptár eseményeinek mutatását, amit én engedélyeztem - most fedeztem fel, hogy a helymeghatározást is, amit engedélyeztem neki, meg azt is elfelejti, hogy beállítottam neki Budapestet, mint helyet... (Nem, nem felejtettem el a "Set" opciót használni a beállításaim mentésére.)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák