Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jonathan92

    tag

    Kis vélemény leírás:

    1 hét masszív használat után a véleményem a WP8 ról.

    A telefonnal nagyon kivagyok békülve :) 28 ezerért soha jobb telefonom nem volt :) Nagyon megért, nem bántam meg. Idáig csak Droidot használtam (nem gagyikat, pl: Note, S3 stb)ű

    Komolyan ez a WP8 lehetne a legjobb oprendszer!!!! Baromira megvagyok elégedve, nagyon gyors sehol egy lagg, android után álom...

    De nem értem a fejlesztőket...nem tudtak egy csomó apróságot kijavítani....ami elcseszi az öszképet...MIÉRT??....ezeket kb az első update el megkellet volna oldani...még a wp7 nél...

    Botrány...az értesitési központ kuka...a hangerőt nem lehet külön állítani...nem lehet leálítani a zenét csak külön appal...OMG!!!!...a file kezelő hiánya is érdekes...

    az app fejlesztők sztem szabályosan szarnak bele a frissitésekbe és a felhasználók véleményére...nem sok időt őlnek a wp8 ba...és nem értem miért...

    EGY BAROMI JÓ opprendszer...sokkal töbre tartom mint a droidot....de így...nem sokáig fog megmaradni szerintem....fájó szívvel de vissza kell mennem droidra rövid időn bellül...vagy IOS re....

    ,,sok a köcsög'' -Gino majális

Új hozzászólás Aktív témák