Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Bone123 #42 üzenetére

    Nem akarlak megbántani, de ezekkel a képekkel kicsit mellélőttél ...

    A "tipikusan MA-s zsigerválasz" részhez:

    Azt írtad, hogy a 920 nem bírja ki késő délutánig intenzív használat mellett. Ez tény. Mint 920-as tulaj, meg tudom erősíteni. Viszont az ismeretségi körben lévő más típusú okostelefonok is így viselkednek. Ez van. Ez is tény, ezt is meg tudja erősíteni szerintem elég sok okostelefon tulaj.

    De azután belinkelsz pár képet, 2500+-os aksis (3100 meg 3400 ...) telefonokról ... meg átlagos használati időről ...

    És ha ugyanott megnézzük a 920-ast akkor kiderül, hogy lehet mégis kibírja késő délutánig?

    És tudja, és tudja, és tudja ... De abban is biztos vagyok hogy simán le lehet pukkantani mindegyik példát pár óra alatt ... Intenzív használatról volt szó.

    Normál használat már más ...

    És a kímélő használat is más. Nekem eddig 73 óra a személyes rekordom a 920-assal, még ekkor is volt benne 10+% töltés, de sajnos el töltőre kellett raknom. 4 és fél a negatív ... ott volt intenzív használat rendesen.

    Kissebb ház is érdekes, mert annyival azért nem kissebbek. Ráadásul a Razr pl. pont azokat a funkciókat nem tudja, amik "helyet" foglalnak, (Qi pl. vagy LTE, nagyobb kamera ...) de van benne egy másfélszer akkora akku ... Nem csoda hogy tovább bírja ...

    Szóval értem a félelmeket az akkuidővel kapcsolatban, de a 920 nekem kellemes meglepetés volt, lehet nem kellene előre eltemetni csak az akkuméret tippek alapján egy még meg nem jelent telefont.

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák