Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyote2000

    őstag

    válasz Szabeszka #1802 üzenetére

    gerbaudhu: amugy nekem is csak az utobbi idoben 2-3 alkalommal elojott fagyogatas a gond, meg az idegesito +/= csere es a duplabetus kereses... Mivel angolul hasznalom nem nagy para, de szeretnem ha magyarul is tokeletes lenne. Idegesito hogy egy ilyen hibat nem tudnak orvosolni. A hugomat Szandinak hivjak, es csak ugy tudom felhivni, hogy odalepkedek egyesevel a nevehez. Az S megnyomasa utan sem jelenik meg a listaban, igy mashogy kellett neveznem.

    Szabeszka: en mindig a fuggetlen gyari telefonok hive voltam, ezuttal azert tettem kivetelt, mert egyreszt fingert megkaptam, masreszt tenyleg csak a web'n'walk a kulonbseg. Ami azt illeti, elotte volt nalam egy fuggetlen E71 tesztelesre, es a tapasztalatom szerint a web'n'walk jobban hasznalhato es gyorsabb a Nokia eredeti beepitett bongeszojenel. Azert az Opera lehet hogy ennel is jobb lenne, de nincs ertelme felraknom... Ebben ki is merul a T-Mobile modositasa, plusz belekerult a szokasos SIM menu az egyik almenujebe, de ennyi. Meg csak egy feliratot sem tettek ra.
    A TurboSIM-mel meg a fuggetlenites sem szukseges, ha mast hasznalnek, illetve amennyivel olcsobban vettem, meg 20k-ert is megerne fuggetlenittetnem :D

Új hozzászólás Aktív témák