Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerbaudhu

    tag

    válasz bacsy #906 üzenetére

    Az első kérdésre nem tudom biztosan a választ, mert Nseries készülékkel még nem volt dolgom, de videók és tesztek alapján, amiket láttam kb annyi a különbség, amit leírtál. A zenelejátszóban pl az ekvalizernek kevesebb a sávja, legalábbis az újakhoz képest. Itt csak ötsávos. Nincs a három vizuális megjelenítés (spektrum, oszcilloszkóp, meg nemtommi). A kamera nem Karl Zeiss lencsés, de autófókuszos, és asszem néhány beállítási lehetőség is kimaradt. A galéria sima listás, nem körbepörgős, a menü csak rács, vagy lista lehet, patkó, meg ilyesmik nem. A menü nem animált, csak a fülek a legtetején néha oldalra futkosnak. Viszont kapsz FÉM (rozsdamentes acél) burkolatot a műanyag helyett, minőségi összeszereléssel, teljes qwerty gombsort, 1500 mAh-t(!!!!!), hatalmas 2,4 colos kijelzőt, szerkesztésre is alkalmas office csomagot és az érzést, hogy jól választottál.

    Második kérdésre: Lehet-e ezt überelni? Persze lehetne bele giroszkóp, meg 3D gyorsító, meg érintőképernyő, meg usb-ről tölthető akksi (van már ilyen, az N85), meg FM adó, meg mindenféle vakítás a menüvel, de ilyet a nokia nem fog csinálni, mert akkor az tökéletes lenne, és a többi telefonját már nem tudná eladni. Ezért műanyag az Nseries, és ezért "butább" felhasználói élmény terén az Eseries. Biztos, hogy lehet ezen még fejleszteni, remélem nokia bácsi fog is, de ez a telefon arra a célra, amire kitalálták szinte tökéletes. Csak ajánlani tudom..

Új hozzászólás Aktív témák