Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz bzroli #3256 üzenetére

    Na, ma ismét körbekérdeztem Nokia-nál és Vodafone-éknál is a frissítéssel kapcsolatban. A Nokia szervizes srác azt mondta, hogy igen, bármikor rátolnak nekem a telefonra firmware-t, de csakis azt, amit nekem is kidob otthon a Nokia Software Updater, vagyis ami a product-code alapján elérhető legfrissebb szoftver. Direkt rákérdeztem, hogy nem tudják-e ráerőszakolni a telefonra a kettővel újabb firmware-t és egyértelmű NEM volt a válasz, ugyanis ahhoz product code-ot kéne változtatni, ami azonnali garanciavesztéssel járna. Azt mondta a srác, hogy meg kell várni, amíg a szolgáltató jóváhagyja az adott firmware-t.

    Ezen felbuzdulva ismét felhívtam a Vodafone-t, mert ugye ott meg múltkor azt mondta nekem a srác, hogy a Vodafone nem szól bele a firmware-ekbe és így nem állt nekem össze ez a dolog a Nokia-s fickó által mondottakkal. Most egy leányzóval beszéltem a Vodafone-nál, aki egyértelműen azt mondta, hogy de, igenis beleszól a Vodafone a firmware-ek telepíthetőségébe, jóvá kell hagyniuk minden egyes telefonra minden egyes firmware-t, anélkül nem lehet telepíteni. Azt mondta, hogy minden nap ellenőrizzem a Nokia oldalán a product-code-om alapján az elérhető legfrissebb firmware-verziót (mondtam kösz, ezzel nincs gond, már két hete lesem minden nap), mert folyamatosan kerülnek jóváhagyásra és épp mostanság készülnek egy csomó firmware-t engedélyezni. Szóval bízzunk benne, hogy tényleg lesz valami. Mondjuk nem kapkodják el, az biztos, már az előző, 400-as firmware-t sem hagyták jóvá, a 410-esről nem is beszélve. Hát kíváncsi leszek.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák