Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Gabesz11 #3643 üzenetére

    Hát,kedves elvtársak.A frissítés örömére elmesélem nektek találkozásomat Csapajevvel. Hasaltunk a Don partján, a magas fűben, amikor egyszercsak megremegett alattunk a föld és jó vöröslovasai élén megjelent Csapajev maga! Kinyújtott kardjaikon megcsillant a lenyugvó nap fénye. És akkor, elvtársak, így szólt hozzánk
    Kolcsak kegyelmes urunk: Tűűűz!!!

    Szóval felfrissítettem. Semmit nem törölt le a telefonról nekem sem. Gondoltam, hogy csinálokegyresetet, csak előbbkipróbálom.És akkor,elvtársak, rájöttem,vagy hülye vagyok,vagy az új szoftwerrel még gyorsabb. Eddig sem volt lassú, de most bvan, hogy olyan gyors, hogy szemmel nem tudom követni. Kipróbáltam az ablakból a GPS-t. 1. Gyorsabb lett. 2. Eddig mindig a mögöttünk levő utcán voltam,ami érthető, panelban nem olyan pontos.Most hajszál pontosan kalibrált.

    Így aztán, elvtársak,a esetről is lemondtam.

    Gyerekek, ez a foreca wödörfrissítésnél úgy kotor, mint az állat...

    hát, remélem nem én hülyültem meg,de nekem mint a villám... Az E75 email kezelése, mint egy cammogó öregasszony ehhez képest.

    [ Szerkesztve ]

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák