Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    válasz Challanger #1027 üzenetére

    Próbáld meg, hogy a főmenüben van egy e-mail menüpont. (Én ezeket a cuccokat, névjegyzék,üzenetek, e-mail,blacklist, adv. call managger, gyorshívás,hangposta, belesórtam az E66 mintájára egyáltalam létrehozott "kommunikáció" nevű mappába,csak a naplót hagytam kint a gyökérmenüben.) Szóval itt töröld ki a létrehozott gmail fiókot, (beállítások - fiók neve - opciók/eltávolítás). Utána: új - és a varázsló szépen végigvezet rajta, a gmail fiókneved kell,meg a jelszó és minden megy magától. Utána már be tudod állítani, milyen intervallumban töltsön le, mit használjon hozzá (standard) vagy mindig kérdezzen rá, mivel csatlakozzon a netre - én ezt választottam. Csak a Nokia Messanging -ot ne vedd igénybe ... mert akkor úgy jársz, mint én az egyik fiókommal, arákérdezőst nem tudtam beállítani. Letöröltem,pár napig "szikkadni" hagytam,majd visszatelepítettem,akkor már hagyta kiszolgálónak a téonnejlont. Ha bug van vele,pár napig ne rakd vissza, utána telepítsd vissza....A gmailt egyébként nagyon jól kezeli, tulajdonképpen felesleges a többi fiókot felrakni, ha ebbe befut minden levelezésed. (Nekem is így van beállítva, de azért én felraktam minden fiókot.) Mint már írtam, először jól meglepődtem, hogy ez a teló a reál playerrel lejátssza az e-mailhez csatolt wmv-t is...

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák