Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    Az enyémre már nem költözik semmi,nekem elég volt ebből a telefonból egyszerűen meghajlott tokban!Olyan mint megcsavarodott volna 3 sarka leért a negyedik nem egy asztalra rakva,egyszerűen visszacsavartam.A telefon nem bírja a strapát,most hogy ez az android sara-e vagy a nokiáé nem tudom.Nagyon sok apró gondom volt a telefonnal, kamera fókusza,az érintésérzékenység,a hanghivás minösége,a navigáció megörülése néha,nyáron melegedés miatti töltéseldobás, a kijelző random szellemképesedése.Volt hogy napokig alig volt hiba,de volt hogy szinte megörült a telefon egy egész napra.Persze nem mindennapi amit kapott tölem,heti 6 nap 10-12óra navigálás,telefonálás,viber,whatsapp,kamerázás.Sajnos nem volt elég kiegyensúlyozott a telefon produkciója,nálam egy megbízhatatlan jelzőt kapott.Ez a nokia már nem az ami régen,és ez bizony nagyon látszódik.Az utód egy Galaxy S9 lett...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák