Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pavlo

    aktív tag

    válasz atike #224 üzenetére

    Nincs gond, én sem bántásnak szántam a hozzászólásom.

    Nekem az az álláspontom ezzel az egésszel kapcsolatban, hogy egy eszköz akkor jó ha arra lehet használni amire tervezték. Ezért használok fényképezésre fényképezőgépet, videó rögzítéshez kézikamerát, FM rádiózáshoz autórádiót vagy HiFi berendezést. A trend azt diktálja, hogy ezeknek az eszközöknek ezt mind tudniuk kell. Nem vagyok ellene, de ne akarjuk azt, hogy egy alapjában véve telekommunikációra tervezett eszköz mindenre alkalmas legyen. Ezek erősen kompromisszumos megoldások.

    Számomra a telefon munka- és családi kapcsolatok fenntartására szolgáló eszköz. Tehát: telefon, mail, sms.

    Az árról pedi az a véleményem, hogy azt először a gyártó lövi be egy szintre és majd kiderül, hogy életképes-e az ajánlat. A végleges árat úgyis a piac határozza meg. Két dolog lehetséges: egyes emberek a világ minden pénzét is megadnák erejükön felül egy társadalmi státusszimbólumként számon tartott mobilkészülékért (tudjuk mire gondolok), így a gyártó azt kér érte amit éppenséggel még nem szégyell, vagy a túlzott önbizalmából visszavéve lentebb pozicionálja a számla végösszegét.

Új hozzászólás Aktív témák