Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • old rocker

    veterán

    Nekem a C7-en is, és a 700-on is okozott lefagyást. Tegnap kísérletképpen visszaraktam a C7-re; az első lapozás után lefagyott. Az a gyanúm, nekem van fent valami olyan progi, ami "veszekszik" vele. Talán az Andromenű, vagy a settingbar. Vagy a fene tudja. Azt nem tudom, hogy digitális órában gyárilag miért nem tudtak valami hasonlót csinálni. Csak az a b.zi nagy van, gondolom, a nokia fejlesztői úgy gondoltál, a tini korosztály el lesz tőle ájulva, vááááááóó, de qrva jól nééz ki! Ilyen szempontból visszasírom az anna kijelzőjét, ahol az órán jól lehetett látni az időt, a dátumot és megfelelő részére tapintva az óra menübe vagy a naptárba lehetett jutni. Ezért örültem a wp7-nek, tetejében 3 féle méretű widget volt.
    Néha már egy kihalófélben levő őskövületnek érzem magam. Mert nekem nem jó a bumfordi digitális widget, mert a dátumot nagyítóval lehet rajta látni, pedig wwááááááááóóóóó, de csodaszép, Nekem nem jó a lapozós, mert a font mafnifierrel megnövelt betűméret miatt nem bírja a kockákban feltüntetni a számot. Nekem nem jó a mechanikus és nem jó a szövegtelefon, pedig az aztán tényleg vvááááááááááááááóóóóóóóóóóóóóó, b@ssza a fal alját... Szóval érthetetlen, hogy egy ilyen vén gyökérkefének nem az a fontos, hogy a kezdő kijelzőről a fészbükkbe, az engribördszbe, twitterbe stb. röpítsen a készülék. Nekem a legfontosabb az idő, a naptár, a naptári teendők, időjárás kijelzése ... az pedig a tizenéves korosztálynak érdektelen.

    A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

Új hozzászólás Aktív témák