Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueMerle

    veterán

    válasz zso79 #1498 üzenetére

    Ez az 5800 a saját tulajdonom, nem tesztpéldány. Ami az volt, azt ugye vissza kellett adni :)

    Az 5800 beta test folyamata rég lezárult, én onnantól kezdve nem vagyok részese a mókának. Most egy N97 van nálam, de az is csak mint fölösleges beta amin nem megy a fényképezögép, mert ebböl is rég van már végleges verzió, csak ezt elkértem tehát ezt sem "tesztelem".

    Van nálam erösen beta modell 1 darab, de az nem érintös cucc és mégcsak nem is érdekes. Sajnos nem tehetem meg hogy publikálok róla ha szeretnék a közeljövöben is teszter maradni. Régebben írtam ide beta cuccokról, fotókat is tettem fel, lett is ejnye-bejnye :B :B

    De a kérdésedre válaszolva, rálátásom ugye nincs, viszont lehet, hangsúlyozom lehet hogy benne lesz az N97 féle widgetes alapképernyo. Már csak azért is mert az elso beták néhány példányában ott volt, de ki lett véve, hogy miért ne kérdezd. Mert ez ami van, ez egy nagy semmi, ez biztos hogy nem marad így. Fontos tudni hogy az S60v5 támogatja a FP frissítést tehát a lehetoség, a kapuk nyitva állnak.

    Amin biztos javítani fognak az az optimalizálás és a kamera. :K

Új hozzászólás Aktív témák