Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pubi67

    csendes tag

    válasz csab2 #540 üzenetére

    :R Szeva csab2. Ismerjük egymást a gururol,onnan léptem mert azt a kretén állatot nem sikerül kiszürni.Itt nyugalom van. Részben igazad van abban hogy mégis hitelesebb a nokia.hu mint más oldalak,mivel ez az eredeti honlap.De a nokia.hu val kapcsolatba is vannak fenntartásaim,nem megfelelő adatok-amit irtál is,és hogy frissiteni akartam a 7,16 ot.Beütöm a product kódot-erre kidobja hogy az én telomhoz a legfrissebb a 7,16.Ez 1 éves szoftver.Söt a kollégám vett most 6300 telot és a 6-os szoft van neki fenn.Ez meg több mint 1 -éves.Megyek a Vodához,aztmondja a csajszi hogy ők a 7,16 ot rakják fel.Elmentem a Nokiába,ott kérték a garijegyet és 15 perc alatt feldobták a 9.41 et,és a készülék ugyanugy garanciás.Mert a vodánál is 2-év,meg a nokia gyári garancia is 2-év.Igaz a második év CSAK a készülék müködésével kapcsolatosan ad garanciát.Akksi-töltö-elő és hátlap,ezekre nem.A nokia boltban megtudtam hogy a nokia a SANDISC mikro sd ket veszi,és azokat árulja nokia felirattal.Ezek némileg gyorsabbak mint a KINGSTON-KINGMAX-bár én is ezeket használom mert olcsok,és szerintem sokan mások is.Egy kollégámnak 8-Gigás van benne-kezeli jol,csak lassan olvassa be a dolgokat.Szerintem a tutibiztos a max:2 Giga.Köszi a figyelmet.csá. :B

    okoskodók kíméljenek !

Új hozzászólás Aktív témák