Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz e-newsee #33 üzenetére

    Akkor most fordítsuk meg... találj olyan vírust a neten, ami nem töröl fájlokat, nem kér bitcoint, csak regisztráltatni akar a facebookra, ami tényleg a facebook nem valami hamis oldal. Találj vírust, amely bárki másnak ugyanazt az üzenetet küldi. Így már nem olyan egyszerű ugye?

    Mit nem értesz azon, hogy a facebook fő szerverei már szerves részei az internetnek, több hektárnyi nagyságú területen fekvő hatalmas szerverparkjai vannak és elhiheted, hogy nem tagok szaros beállításainak kellenek ekkora szerverparkok. Hiszen a gerincvezetékek fele gyakorlatilag a facebook tulajdonában van! Pontosan ismernek minden belépési pontot és azt is, hogy a belépési pontok közül melyiknek van forgalma szervereik felé és melyiknek nincs.

    Homokba dughatják az emberek a fejüket, úgy tehetnek, mintha ilyesmi nem létezne, de attól még létezik. Amiket ellentmondásként soroltál fel az csak kekeckedés, nem ellentmondás.

    Mellesleg, hogy miért nem zárták ki a netből már sokkal előbb? Mert a facebooknak a kontroll és az adatok megszerzése a fontos! A netből kizárás valójában csak presszió, hogy beálljon a sorba, és legyen ő is birka. A facebook ismerni, kontrollálni, agyat mosni, befolyásolni a markában tartani akar, nem kizárni!
    "Ez olyan, mintha az eon úgy küldene fizetési felszólítást, hogy az elmúlt néhány hónapban és vagy pár évben nem fizettél be egy-két számlát, légyszi most tedd meg, mert lekapcsoljuk a villanyodat. Majd. Valamikor. De addig is időnként kapsz egy ilyen levelet, amiben semmi konkrét nincs. Lehet, hogy havonta kapod, lehet, hogy hetente.
    Ilyen nincs."
    Tényleg nincs?
    Amikor lemondtam a Telenor mobilnetemet, a szolgáltató aláíratott velem egy papírt, hogy a felmondás után bármilyen összegű lezárást elfogadok és kifizetek.... mintha bianko csekket írattak volna velem.... Úgy látszik ilyen mégis van....
    Enélkül a papír nélkül ugyanis nem voltak hajlandók megszüntetni a szolgáltatást.

    Nem tudom te melyik álomországban élsz, de én azon Magyarországon, ahol elítélnek egy devizahiteles tiltakozót terrorizmusért, mert elégeti az elszámolást....
    Ahol a szolgáltatók azt csinálnak amit akarnak.
    Ahol 4 órába vesznek fel és 20 órát dolgoztatnak, ha pedig tiltakozol, összevernek és a kukába dobnak.
    Ahol hoznak egy bankok zsebét tömő törvényt és a fideszes agyhalottak acsarkodnak rád, hogy a kormány megmentett, miközben a bank kirak az utcára....
    Ahol egy megnyert, jogerős per után a bank ugyanabban az ügyben új pert indít és megnyeri.....
    Ahol Polgár Tamást elítélik annyi időre, mint az öregasszony kezét-lábát levágó gyilkost, mert biciklitolvajokat leplezett le. Bizonyíték nélkül, olyan koncepciós perben, ahol már a bírósági eljárás megindítása előtt megmondta az ítéletet a később eljáró bíróság szóvívője.....

    Én ebben az országban élek. Nem tudom te melyikben.

Új hozzászólás Aktív témák