Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JoshaJosh

    csendes tag

    válasz gonorrea #15 üzenetére

    Nem figyeltél ugye? Nincs adatforgalma a facebook egyetlen szervere felé sem, mert router szinten vannak tiltva. A facebook pedig már 50%-os tulajdonosa a gerinchálózatoknak. Gondolod nem fér hozzá a megfelelő belépőpontokhoz?
    Sőt tovább megyek! Melyik szolgáltató merne velük szembeszállni, ha bármikor lekapcsolhatják őket a netről?

    Az hogy egy cég nem engedi facebookozni a dolgozóit munkaidőben, nem egyenlő azzal, hogy tiltja az összes szerverét. A rendszergazda egyszerűen nem ad hozzáférést a facebook oldalához és ennyi.

    De akkor fordítsuk meg bizonyítást. Produkálj nekem olyan vírust, ami ugyanazon a gépen csak egy bizonyos net-hozzáférésnél működik, de egy másiknál már nem.

    Vagy ha ez egy vírus, akkor kérlek nézz már utána, hol van olyan vírus, amelyik nem kér pénzt, nem töröl fájlokat, egyáltalán semmilyen kárt nem okoz csak nem enged netezni egy bizonyos net-hozzáféréssel.... hanem facebookra akar regisztráltatni..... ha találsz ilyen vírust, akkor megemelem a kalapom. Mondok valamit: régebben én se nagyon hittem el. De egyszerűen nincs ilyen vírus, se maleware, se trójai, se semmi.

    Más kérdés, hogy te nem hiszed el. Ne hidd. Ő leírta, mi történt vele, szíved joga nem elhinni. De csak úgy próbából, ha netán kedved van, otthon egy gépre tegyél régebbi routert és tiltsd le a facebook szerverek domain neveit. Lehet, hogy 1-2 év múlva meglepődsz majd, hogy volt net, nincs net.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák