Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Lami66 #323 üzenetére

    Akkor majd csinálok egy képernyőrögzítést, elküldöm a videót, eljössz és megmutatod hogyan kell, mert ide én kevés vagyok. Lehet egy mestert kéne tolni infóból, ott már felkészítenek internethasználatra, jelen tudásom kevés.

    Mert ugye minden funkció hibátlan működik és véletlenül sem szopok ezzel. Mert ugye nem. Ezeket ki szoktam találni, mások is kitalálják, mert ez a hobbink. Hagyjuk már :B
    Írtam fentebb is: tudok olyat, aki szakdogát telón gépelt le. Sőt, van/volt nekünk webes ZH-nk is. Nem egy ember telón csinálta. Igaz, hogy az üveg lekopott a telóról a sok scroll miatt és a legördülő menüknél nyüszítettek, de hát bakker, telefonon, nagy kijelző, mindenre jó!

    Somatom: Fogalmam sincs. Majd legközelebb ha megyek, akkor megcsináljuk a képernyőfelvételt utána pedig jól meg lehet mondani, hogy "hát ha a jailbreak felmegy, meg a fejlesztői módban aktiválod a hangyakuki always ON opciót és 3-at magad mögé suhantasz egy csokor levendulával, akkor menni fog és nem ragad be fixre adott oldalra a lap".

    Én értem a megközelítést, akinek jó, biztosan jó. Én meg emberek problémáinak megoldásával foglalkozom. Nem ipari környezet. Az átlag kapás paraszt szintjén. És meg lennék penetrálva pénisszel erősen ha ma valaki azt mondaná globál, hogy gyerekek, akkor iOS meg droid és csók a családnak. Mert akkor a problémák sem lesznek ám elhárítva, no-no.

    De OFF end, ez másik tészta, itt arról kéne szónak lennie, hogy a nagy kijelző megoldja a problámádat. Nem. Az egy újabb problémát generál, a hordozhatatlanságot meg kényelmetlenséget. Attól pedig, hogy 10"-os telóval jársz még ugyanúgy nem fogja 100%-ig kiváltani a Win/OSX platformokat. Lásd fentebb.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák