Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrmegtette

    tag

    Nekem is megjött ma. :C Igaz, nem a Newman, hanem a Freelander (Freelander I20) változatot rendeltem végül. (Teljesen megegyező készülékek, csak a márkanév más. Olyasmit olvastam korábban, hogy a Freelander a nemzetközi piacra szánt változat.)

    A körítés itt sem volt eltúlozva. Töltő, töltő-átalakító, USB kábel. Ehhez adtak egy sárga hátlapot is a fekete mellett, ami nagyon faszás! :D Alig várom, hogy a narancs is elérhető legyen, és már rendelem is. Nekem sikerült elcsípni akcióban, ami keretében adtak mellé egy 4000 mAh-s Power Bankot. Egyebet nem rendeltem mellé. Ez így 316 dolcsi volt. DHL hozta(+18dolcsi), vámot/áfát nem kellett fizetnem. :R SIM kártyát magamnak alakítottam át, 5 perc volt. Ha valakit érdekel hogyan, linkelem.

    Hardver
    Kellemesen csalódtam. Az anyagminőség több mint megfelelő. Nem recseg, nem ropog. A gombok is jók. A hátlap zongoralakk szokás szerint. Szépen gyűjti az újlenyomatokat, de ezt már gondolom mindenki ismeri. Ami egy pici hiba nálam, hogy a kapacitív gombok megvilágítása minimálisan átszűrődik a kijelzőre. (Remélem jól fogalmazok. :D ) Nem mondom, hogy nem lehet észrevenni sötétebb háttérnél, de nem zavaró. Ha szoftveresen ki lehetne kapcsolni, élnék a lehetőséggel.
    A kamera is elég jó képeket csinál, de a burst üzemmódban valamiért vakuval nem igazán szuperált. Bekapcsolt a vaku, eltelt 5 másodperc és vaku nélkül csinálta végül a sorozatot. Feltételezem egy későbbi FW frissítés megoldja. A hangszóró elég jónak tűnik elsőre, még csak pár hívást bonyolítottam, meg pár youtube videóba lestem bele. A CL10es ADATA memkártyámat NTFS nem látta, FAT32 semmi gond, szerintem ez is javítva lesz később.
    A kijelző csodaszép. Azt nem mondom, hogy AMOLED, de odatettem a Samu Wave-m mellé, és nem sok külöbséget láttam, igaz, nem vagyok white szemű. :DDD
    Wifi jel teljesen korrekt. BT is megy.

    Szoftver
    A telefon indításnál magyarul beszélt, nem voltak rajta kínai progik, play store viszont igen. Egyenlőre mindent fel tudtam rakni amit akartam. Rootolva viszont nincs, erre még várnunk kell, remélem nem sokat. :)
    Antutu v3 picit kevesebbet ment mint vártam, 12700-at, persze teljesen mindegy, ha minden megy reccenés mentesen. Sokmindent még nem néztem meg, Eternity Warriors, Zenonia 5, Crazy Fist2-t probáltam, ami ment minden gond nélkül.

    Mára ennyi. Holnap folytatom a nyaggatást, tesztelést.

    Freelander I20

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák