Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Lifestyle tévét dob piacra a Hisense

    ph A Canvas TV koncepciója nagyon hasonlít a Samsung The Frame készülékére.

  • Stellar Blade teszt

    gp Látványos akciójáték soulslike-elemekkel, amelynek legközelebbi rokona sok szempontból a Nier Automata. Hát csoda, hogy azonnal belevetettük magunkat?

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    válasz instantwater #99 üzenetére

    Na igen. A V987-rol sokan irjak hogy a legjobb kameraja van a kinaiak kozott, de en lattam tesztvideot youtube-on, es ugyanaz a problema van vele mint pl. ezzel a szemet vowney v5tel. Elveszti a fokuszt ha mozgatod a kamerat es tul lassan fogja be ujra, emiatt sok helyen teljesen homalyos a felvetel.
    A gizchinas ficko kulon kiemelte hogy a neo n003-nal ilyen problema nincs, ami lathato a tesztvideon is.
    Anyaghasznalat meg osszesszereles minosegben nekem az umi x2 igenyesebbnek tunt youtube videok alapjan, de ez a neo n003 sem tunik gagyi szarnak, viszont a kameraja egyertelmuen jobb, ezert esett erre a valasztas a parom reszerol.
    Illetve en gyoztem meg, hogy nem fog tetszeni neki az x2 kameraja es emiatt lemondott az x2-rol a neo javara.
    Reszemrol meg azert, mert en jobban szeretem az egyenes vonalakat es szogletesebb sarkokat, nekem az umi x2 tul "kerek".

    Lovi24!

    A star n9599 es vowney v5-ben is biztam, de csalodtam mindkettoben, amit meg is irtam.
    Nyugodt lehetsz hogy tolem nem fogsz elfogult velemenyt olvasni :)
    Bar en nagyon remelem hogy ezuttal nem kell csalodnom, mert mar kezd elegem lenni a kinai ketkartyasok tesztelgetesebol, mert raboljak az idomet meg a penzemet.
    Ugyanis a visszakuldes koltseget mindig nekem kell szponzoralni, es persze folyton paypalos vita utan, ami elhuzodik minimum egy honapot a dontesig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák