Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NemMo

    őstag

    válasz Cifu #54 üzenetére

    Az amazonos rendelést onnan vettem, hogy amikor egy oneplus fórumban valaki kérdezi, hogy honnan érdemes a garancia szenpontból telefont venni, akkor rendre az a válasz, hogy hivatalos honlap és amazon. Nagy mellényt nem tudom honnan veszed, de mindegy. Egy szóval sem mondtam, hogy rossz a garancia, csak küldözgetni kell, ami nekem nem tetszik, mert igazodnom kell a futárhoz stb... Amúgy meg nem tudom mivel lenne rosszabb kínába küldeni, mint csehországba vagy hol van a hivatalos szervíz itt a küldésen volt a lényeg (igen egy tárgyi tévedéssel megfűszerezve). Itt nagyon sokan egyetértettek abban, hogy ezért az árért már sok alternatíva van és már nem annyira best buy talán még te is, de ez nem biztos. Nah én ehhez megemlítettem még egy szempontot (képviselet hiánya olcsóbb üzemeltetés a gyártónak) nem tudom miért ekkora probléma. Arra pedig, hogy nem kötelező ilyet venni, akkor csak dícsérni lehet? Véleményemet nem írhatom le? Kérjek bocsánatot, mert tévedtem kínával kapcsolatban, majd írjam le, hogy engem zavar, hogy az eu-n belülről megrendelve tudom, csak megvenni és zavar, ha baj van, akkor az eun belülre kell futárral elküldeni javítani, amit kiváló minőségben végeznek (de attól nekem kényelmetlen igazodni a futárhoz). Így jó és elfér a véleményem?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák