Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dreamdancer

    őstag

    válasz Dave™ #91 üzenetére

    A fórumok alapján abból az 58 ezer RT-s appból minimális a normál, valóban használható, a többség weboldalak "apposítása". Anno csinált a Nokia is ilyesmet, hogy feltöltse a symbianos OVI-t, kiírt egy akciót, hogy mindenki csináljon appot a blogjából. Lett is darabszámra több app, sokra mentek vele.

    Kérj kölcsön egy iPadet, listázd ki a top 100 free és paid appot (mind natív, tabletes alkalmazás), aztán próbáld megkeresni RT-re...

    Amúgy nekem is wp-s telefonom van és az appokkal még mindig gond van, sok minden van, ami wp-re nincs meg, de olyanba is belefutottam már, hogy ugyanaz az app iOS alatt több funkciót kínált, jobb volt a kezelhetősége. Mintha egy újoncnak adták volna oda, hogy side projektként portolja át wp-re, jó lesz oda ez is alapon. Pedig a wp-nek legalább mérhető a piaci részesedése, 10 milliós nagyságrendű felhasználói tábora van, szemben az RT-vel, amiről valahol 1 milliót olvastam legutóbb, képzelem, hány fejlesztőt és mennyi forrást mozgatott meg ez a potenciális vásárlóközönség...

    Nem a lényeg a fontos.

Új hozzászólás Aktív témák