Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Graphics #21 üzenetére

    Lehet de tartom hogy most a xiaomi kezd lassulni. A konkurencia mindig picit közelebb kerül , mert a xiaomi csak ismételni tudja magát.
    Mint írtam elfogult vagyok a xiaomival, de azér például felső kategóriaban nálam sehol nincs ki mix2 is csalódás lett.
    Nálam egyébként cdak samsung és xiaomi jöhet szóba már, többi gyártó nekem kapufa lett.
    Igen kell a 18:9 display meg b20 stb. Xiaomival is el lennék egy note 5el, de már meg untam a márkát annyim volt belőle és ugyan azt a dizájnt is meg untam.
    Lehet fura dolog de nem a számokat kell szajkozni hanem a konkurencia készülékeit. Van már közép kategóriában hasonlóan jó készülék ami nem xiaomi.
    Xiaomi cuccban nem csalódtam egy rakat cuccom van tőlük

    [ Szerkesztve ]

  • #84490496

    törölt tag

    válasz Graphics #21 üzenetére

    Bocsi a belepofázásért, de a 625 az már inkább alsó kategória lassan... Oké,hogy meg kellett várni a 636-ot,de akkor miért NEM ugyanúgy csinálták,mint a 650 esetében? 660 túl erős lenne.. tudom. Mégis: ha egyszer már meglépték,megtehetnék most is. A másik az ár: szubjektív,de ezekben az árkategóriákban választék van bőven. Vmi kiemelkedő kell és a miui minden,csak nem az ( lásd pl a saját felmérésüket ,amit már szégyen szemre töröltek is...). Kamera? Ebben a kategóriában is vicc a feldolgozott kamera kép. B20. Van egy kazal teló,ami tudja... Sorolhatom napestig,de sztem érted,mit szeretnék mondani. Szerintem ezért "fanyalognak" páran... Mindezekkel együtt érthető és megértem,amit írtok ,bár számomra xiaomi alapból nem játszik.. :). :R

Új hozzászólás Aktív témák