Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz AMD Power #768 üzenetére

    Megnéztem őket, hát nekem az S10+ kiesik, mert nagy, meg a széles lyuk rosszabb

    Az S10 korrekt, viszont nekem talán jobban tetszett az S10e, olyan kis aranyos, nem hivalkodó, modern kis mobil. Jó a fogása, kompaktnak érződik, pont akkora mint az S6-osom, viszont kézbesimulósabb. A sárga szín is tetszik, a lyuk hát szerintem nem jó, de nem is annyira zavaró, mint a notch, az olyan "in your face" ez a lyuk pedig félrehúzódik, nem annyira vészes mint gondoltam. Persze legjobb lenne ha az se lenne.

    Mindegyik simán működött, nyílván. Viszont ergonómiai szempontból nem tetszik hogy a 10e esetén túlságosan fent helyezkedik el a feloldó gomb. Nyújtózkodni kell, nem tudom ez nektek nem tűnt fel? Az S6-osomon mondjuk 60%-os magasságban van, ami pont jó, ezen meg 80%-os magasságban, tehát nem olyan könnyű elérni, ez mindenképp negatívum, pedig nagyon kényelmes mobil lenne. Maga a gomb viszont kellemesebb, az S6-osomon keskeny, ez viszont szélesebb és süllyesztett tehát jó érzés megnyomni.

    Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák