Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sefneni

    őstag

    A napokban nekem is volt alkalmam a győri SES-ben megfogdozni a telefonokat. :)
    Amennyire vártam az S10e-t, úgy kellett csalódnom benne :( Nagyon magasra került az a feloldó/bekapcsoló gomb, a női kezemmel abszolút nem érem el normálisan, vagy maximum úgy, ahogy már pár kolléga említette korábban, azaz a telefon pozíciójának megváltoztatásával, amivel viszont a biztos fogásnak mondhatok búcsút (ezáltal pedig talán a telefonnak is :D )
    Maradt az S10 és az S10+, ezek már elég barátságos "kis" készülékek lettek :DDD
    Képeken böszmébbnek tűnt a plus, kézben tartva nem is olyan vészes még az én mini kezemben sem. Barátomnak S9+-a van, az valahogy nagyobbnak tűnt a kezemben, mikor először fogdostam.

    Az mondjuk picit érdekes, hogy a Telenor az előrendelői készülékekre sem az előrendeléskor, sem a telefon átvétele után nem támogatja a biztosítás megkötését, azaz az előrendelői készülékeknél felejtős a biztosítás... Most akkor választhat az ember, hogy fülest kér, vagy biztosítást :(( (Legalábbis nekem ez jött le a #1280-ból).

    Egyébként egy S7 Edge-t váltanék le, ha ezt most megvenném, de azért még erősen gondolkozom :B

    Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

Új hozzászólás Aktív témák