Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz powerslide #63 üzenetére

    pont azért csinálja, hogy ne az otthoni "sose szedtem szét az adott modellt" telefon barbárnak kelljen ... így legalább tudja mire számíthat.. nem mindenki akarja megfizetni a szerviz költségeket, egy másik része az embereknek "élvezi" ha valamit szétszed-összerak (és önmaga javítja meg)...

    rengeteg videó van a neten pl. porszívó csapágycseréről ... ami a gyártó szerint "megbonthatatlan egység a motorral és kuka" ... vagy nyomtató elektronika resettről (hogy X oldal után ne fejcsere nyomtatóárban vagy kuka legyen a végeredmény (sokszor még jó a fej a resett után (én is megtettem már a sajátomnál... 6000 lap után hibaüzenettel "tiltott".. egy számláló resett és azóta is működik.. canon)... másik nyomtatóban gombelemcsere(!) javította a "wifi azonnali kékhalált" (hp, mondjuk erre én jöttem rá, nem videóban volt, hp szerviz tanácsa: "vegyen újat" .. ennek úgy 3 éve (most kb 8 éves), lassan kell újabb elemcsere bele, bár most már kicsit csíkoz így lehet cserélem (bár nézegettem új fejet kínából 9k ... talán megéri.. talán) )...

    sok ilyen videót szerintem a gyártók önmaguk tiltanának be ha tudnák :)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák