Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dcenter

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az új csomagletöltési címről telepítettem énis az owncloudot. Mit kell átállítani, hogy az ékezeteket normális jelenítse meg? (Gondolom a mysql táblákat kéne valahogy birizgálni, de ott pontosan mit? :) )

    köszi előre is!

    hopp vaklárma, bocsi. rájöttem, hogy a gépemen van egy k.csög font, ami vmiért chrome alatt ékezetek nélkül jelenik meg, de ie alatt megy rendesen. user error :)

    [ Szerkesztve ]

  • dcenter

    csendes tag

    Sziasztok!

    Felraktam a gyári Transmission klienst az NSA-ra. Nekem tökéletesen megfelel, nem is vagyok nagy torrent guru, viszont nagyon szeretném beállítani, hogy a dropbox mappába dobós dolgot. Van ugye ez a hozzászólás: #1976.

    Belépek SSH-n, lenyomtam admin felületen a tr-t. Viszont (eléggé sík vagyok ssh-hoz), hol találom innen a settings-json fájlt, amit szerkesztenem kéne? (Néztem ilyen dirlistet, az ugye az ls lenne, arra nem csinál semmit, sztem nem jól használom.) Be tudná valaki írni, hogy milyen parancs kell vagy milyen elérési út itt?

    A másik dolog: nekem picit csalódás volt ez a dropbox támogatás a cuccnál. (Arra gondoltam, hogy a teljes mappámat szinkronizálja a nasban levő hdd-re valami nasos klienssel.) Igaziból nekem pont arra kellett volna, hogy a dropbox mappa ne foglaljon felesleges helyet a többi eszközömön, csak a NAS-on. Ilyen esetben szerintetek megéri úgy feltelepíteni az asztali klienst a legtöbbet bekapcsolva levő eszközre úgy, hogy beállítom, hogy a mappa a hálózati meghajtón, nason legyen? A hátránya ugye, hogy ilyenkor viszont a többi eszközön nem szinkronizálódik, csak ha a gép először szinkronizálja a nasra. Lehet még ennek hátránya?

    Köszi a válaszokat előreis!

Új hozzászólás Aktív témák