Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bloomberg

    tag

    válasz Bocha #48 üzenetére

    legyek g*ci.... és mééé csak az egyik van kibontva ??? :D

    Az mv600-as a htc-kkel is rendesen együttműködhet?

    Na ja és ki lehet próbálni valahol? Mert ha rossz vele telefonálni, akkor sztornó.

  • Samus

    addikt

    válasz Bocha #48 üzenetére

    Hmm...pedig pont azt néztem volna meg közelebbről. Egy a baj, hogy sehol sem tudom ezeket kipróbálni (Pécs), hogy mégis milyen, hogy szól, stb. Géphez is kellene venne egy új fülest, mert már a jack dugó is kezd elromolni (kilazult, miután heti rendszerességgel rántottam le majdnem a gépet úgy, hogy beleakadtam a kábelbe...), vezetékmentes dolog kellene, de az olcsók (és drágábbak is) sima 3.5" jack-el kommunikálnak...A BH-504 tetszik, nem is kerül sokba (azért nem is olcsó...), távirányítás is van. Olvastam egy külföldi tesztet, ahol elég sok kritikát is kapott, de ezt főként a Bluetooth miatt (a hangminőség soha sem éri el az olcsóbb márkás vezetékes fejhallgatókét). A mikrofon egy kicsit messzebb került a szájtól, mint kellene, de még használható. Viszont hozzátették, hogy árához képest kiváló a hangminősége...ám valamire felhívták a figyelmét mindenkinek. Mivel vezeték nélküli, így könnyen ellopható. Ez megijeszt. Akár az ember fejéről is lekaphatják, és semmi más nem kell hozzá, csak egy megfelelő BT képes telefon, vagy más eszköz. Nokia töltő bármelyik sarki GSM boltban kapható...Akármennyire is szeretnék egy ilyet, maradok inkább az AD-54 + CX-500 kombónál...
    Titeket pedig annyira irigyellek. Rengeteg új és érdekes eszközzel találkoztok, használjátok őket, olyanokat is, amiről mi csak álmodozunk (N900, "ájfón" 3GS, stb...), tudom, ez munka, és írni is kell, kötelezettség, néha "villogni" is muszáj nem épp megfelelő telefonnal (nemrég Bog-ot kinevették egy Alcatel OT-808-al), de akkor is. Nekem ez egy Kánaán lenne. :R

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Bitlisz

    aktív tag

    válasz Bocha #48 üzenetére

    Okok, köszi a képért!
    Ne haragudj, ha erősen fikázósnak tűnt a dolog, de mostanában kezd felmenni bennem a pumpa, ha régi kedvenc oldalaimon nem úgy mennek a dolgok mint régen.
    Emiatt kissé kritikusabban kommentelek, bocs ha nem vagyok eléggé tapintatos...nahh most majdnem elérzékenyültem:)
    Ezt most próbáld meg építő jellegűnek venni:
    Szinte bármelyik közepes fényképező tud makrófotózni megfelelő megvilágítás mellett.
    Szerintem alap lenne egy cikk elején megmutatni egy kupacban kibontva a tesztelendő cuccokat.
    Hiányzik a tesztanyag, a zenék (nem a lédigaga színvonalúak), mert nekem számít, tudjam mit kell elképzeljek, ha valaki hangminőségről ír (bocs de pl megvan az összes régi hifi magazin). Akár FLAC-ben is lehetne a forrásanyag, nem csak mp3-ban.
    Mellesleg én spec nem vagyok kíváncsi a macbookra, hanem bt-s medialejátszó (pl samsungnak is van ilyen), mobiltelefon típusokra, melyikkel hogy ment...macbook-ot nagyon kevesen engedhetnek meg maguknak. Persze csak ha rendes tesztről van szó és nem egy átlagos termékbemutatóról.
    Mondjuk a drágábbik füles lehúzása tetszett, bár részletezhetted volna a negatív kritikát is.

    Mellesleg aktuális lett volna a bt füles vásárlás, de mivel eddig egyiket sem lehetett meghallgatnom a boltokban, meg olvastam, hogy minőséget ne is várjak ezektől a BT-s fülesektől...inkább vettem egy vezetékes fülbedugóst (utcára jó), 8-9körül, az egyik legrégebbi fülesgyártótól...és jól szól:)

    Vagyis: Hangereje átlagosnál nagyobb (várható is volt, a specifikációban: 16ohm / 120dB érz.) Kiegyensúlyozott a hangképe, a mélye meggyőző, méretéhez képest mindenképp. A középtartomány megfelelően árnyalt, még nagy hangerőn sem harsány. A magasok irtózatosan részletesnek tűnnek, talán kissé kevés, viszont remek térérzetet adnak. Bár equalizerrel próbáltam korrigálni, de felesleges, valószínűleg többet árt mint használ (általában kevés egy 3-5 fokozatú az EQ). A gyártó hozza azt a színvonalat amit el lehet várni tőle. (CX270, tesztanyag: Natalie Merchant/Cult/Zero7 [FLAC], teló DSTL1 (!) és lejátszó andLess)

    [ Szerkesztve ]

  • MrTwister

    őstag

    válasz Bocha #48 üzenetére

    Szia Bocha!

    "Az OLED kijelzőn hívás közben látjuk, hogy mennyi ideje beszélünk, a zeneszámok előadóját és címét pedig egyes Sony Ericsson modellek képesek áttolni a telefonra, de ez nem működik minden modellnél." -képesek áttolni a telefonra- mármint képesek áttolni a headset OLED kijelzőjére nem? Gondolom ez valami elírás :U

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák