Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Bitlisz #44 üzenetére

    Én meg őszintén szólva teszek rá, hogy te mit hiszel, de tudod mit: ha hazaérek, lefotózom az összes cuccot egyszerre és föltöltöm ide, mert egy 3000 napja regisztrált olvasótól még a feltételezést is felháborítónak találom.

    Azért nem csináltam saját képeket, mert borzalmasan nehéz dolog headseteket fotózni. A korábbi sztereó BT-s cikknél megcsináltam, szerintem olyanok is lettek a képek, ezért ebben a tesztben már nem szenvedtem velük, ahogy a mono headsetes összehasonlításnál sem, bár ott ugye volt egy videó, ami itt szintén elmaradt.

    Még két megjegyzés: ha "fake" cikk lenne, nyilván szerepelne a Nokia BH-503 is (amit mindenki hiányol). Másrészt a Mobilarénán nincsenek fizetett cikkek, soha nem is voltak, soha nem is lesznek. Az efféle tartalmakat a blogokban különítettük el (pl. X10 blog), de a tartalom az említett példánál pont a miénk, csak a témákat javasolja a gyártó.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Bitlisz #44 üzenetére

    A BH-504 nincs rajta, elvitte a barátnőm a boltba, de ha továbbra is hitetlen vagy, akkor feltolhatok majd arról is egy képet... :P

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz Bitlisz #52 üzenetére

    Most nagyon őszinte leszek: nekem nyűgöt jelentenek az efféle összehasonlító tesztet. Annyi energiából, amennyiből pl. legutóbb megcsináltam a mono headsetes összehasonlítót, gyalog elmehettem volna Párizsba és vissza. :) Azért írom ezeket, mert részetekről nagy az igény, de én magam elégedetlen vagyok ezekkel a cikkekkel, mert messze nem értek annyira az audiotechnikához, mint amennyire pl. ez a mostani cikk megkövetelné. Nagyon sokat foglalkoztam vele, sok készüléken, sok emberrel, sok zenével próbáltam ki mindegyiket, de ennél többet nem tudtam összehozni, pontosabban össze tudtam volna, de aránytalanul sok munka ment volna bele, pedig már így is több volt, mint amit én szívem szerint rááldoznék egy ilyen írásra. Az általad felsorolt dolgokkal egyetértek, ennél ötször mélyebbre is le lehetett volna ásni, de ezt a posztot meghagyom a hifi magazinoknak — mindenkit mégsem nyomhatunk le. :P

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák