Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ßrainiac

    addikt

    Sajnos ez az okosfenykepezotelefon szornyeteg borzasztora sikeredett.

    Nem szoktam hanyni dolgokra ha kell ha nem, de kicsit gondoljunk mar bele hogy mi is ez.

    Egy elavult (igen, elavult) okostelefon (nem a soc miatt, hanem en bloc.. Android 4.4 - nem is emlekszem, mikor volt mar keszulekem ilyen rendszerrel -, aztan ketezermittomenhanyas akksi - ugye tudjuk h a fotozas/videozas eleg szepen merit -, 2GB RAM, aztan ki tudja mik jonnek meg menetkozben) farkasborbe bujtatva (extravagans kulso es manapsag megszokott indokolatlan arcedula), mialatt barmikor inkabb visszaterek mondjuk egy LG G4-re es veszek melle egy ertelmes masinat, ha fotozni akarok (nem vagyok fotos, de ugy erzem itt nehanyan vagjak a pitet, ne mondjatok mar hogy ennyi penzbol nem jon ki egy korunknak megfelelo Androidos telefon es egy ennel jobb fenykepezo).

    Persze en nem akarok a hagyomanyos ertelemben fotozni, mert egyreszt nekem eleg a G5, masreszt pedig nem akarok meg1 cipelni valo kacatot - es itt joggal mondhatnatok, hogy pont az ellen a termek ellen frocsogok amit ezt hivatott kikuszobolni, de egyszeruen nem tudom magam elkepzelni sehogy sem egy ilyen "sooo last year" cuccal a zsebemben.

    Nem akarok flame-et, csak magyarazzatok el, hogy miert kell orulni annak, ha kidobnak egy draga kutyut amit - remelhetoleg - nem fog megvenni innen a 90%-unk, es miert olyan jo dolog amit ez nyujt - azon kivul hogy a piacon "egyedulallo".

Új hozzászólás Aktív témák