Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz #16820480 #143 üzenetére

    Őőőő, nem tudom, hogy te milyen ruhákban járkálsz, de nálam gond nélkül elfér a kábel a póló / pulóver alatt is. Szóval viszonylag ritkán akad el bármiben. Vagyis gyakorlatilag soha.
    Ennek értelme továbbra is akkor van (számomra), ha tényleg vezetékmentes.
    Ebben az esetben meg rohangálj fejhallgatókkal az utcán, vagy felejtsd el a normális üzemidőt.
    Ja meg még egy eszköz, amit töltögethetsz.
    Igen kérem, ez minőségi váltás, és megérett a jack a pusztulásra.

    Nyilván tudom, hogy szól... 10 ropi környékén még a vezetékesek sem büszkélkednek húú de szuper hangminőséggel. A BT füleseknek meg nem igazán az a jellemzője, hogy azonos áron jobb minőséget adnak.
    Inkább azonos minőséget ~kétszeres áron.

    Ez meg továbbra sem kampányolás, mindössze ahogy már 100x leírták, teljesen felesleges döntés, aminek egyetlen célja van. A gyártóknak még több pénz.
    Ha annyira itt lenne az ideje, nem adnának átalakítót, és nem lenne az ÖSSZES létező eszközben továbbra is ott a jack, mint lehetőség.
    Senkinek semmi baja a BT zenehallgatással. Eddig is ott volt, mint lehetőség. Csak épp senki nem akarta rád erőltetni.
    Csak ugye az agyhalott Apple kitalálta, a többi vadbarom cég meg rohan utána. Mint általában minden idióta döntésük után. Ezért kell lassan vadászni a telefonokat, amikben még van, meg ezért küldözget mindenki fél év múlva beszélő sz@rt minden telefonon.
    Szerencsére azért akad még 1-2 gyártó, akinek esze is maradt, nem csak trendi akar lenni.

    "Ha meg még felhozod a drágán megvett minőségi fülest, és hogy azt mibe dugja az ember"

    Mindenbe be tudod dugni. És van egy olyan érzésem, hogy a telefonokat leszámítva ez még jó ideig így is marad. :K

    [ Szerkesztve ]

  • stevelawyer

    csendes tag

    válasz #16820480 #143 üzenetére

    quailstorm: +1 :K

    "Lehet itt kampányolni a BT ellen, csak nem érdemes." Teljesen igazad van. Ez csak majd akkor lesz téma, amikor sorba kell állni koponya CT-re meg MRI-re mert a BT miatt sokaknak ( főleg gyerekeknek) inoperabilis agydaganata lesz. Tele van a szakirodalom studykkal csak nagyobb a lobbi. Ha tehetem csak és kizárólag spéci vezetékes fülessel használom a telefonomat mert egyik gyártó se fogja kárpótolni a családomat, lányomat stb., hogy bocsi, de haladtunk a trendekkel használj mindent vezeték nélkül :W

  • őstag

    válasz #16820480 #143 üzenetére

    BT füleseknél már nem is a hangminőség a probléma, mert már vannak modellek amik képesek a konverzióra, vagy is a DAC már a fülhallgatóban van, de tovább megyek a legújabb BT szabvány 04-05 nagyságrendekkel nagyobb átviteli sebességre képes. PL az XZ2 BT5 HD nagy-felbontású audiojel átvitelét is lehetővé teszi. Engem elsősorban a töltögetés, és a korlátozott üzemidő tart vissza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák