Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Breki

    veterán

    válasz verybigboy #70 üzenetére

    Légyszi majd használd a link gombot.

    Köszönöm a videókat.

    Az MM3 jobban is néz ki ilyen lábakkal. Most csak áttekerni volt időm, van ilyen link milyet kell ehhez rendelni?

    Egyébként van egy Wifis ismerősöm ő hifi cuccokat gyárt milliomosoknak, kíváncsi lennék mit szól hozzá, de rég találkoztam vele. Még a régi hifimet meg hangfalaimat tuningolta.

    M3 M4 nálam úgy van hogy jobb oldalt fekszem vagy ülök esetleg táncolok. :-)

    Bal oldalt a nagy hangfal tetején van az M3 úgy hogy nem teljesen a sarokban és felül van még egy méter.

    Másik oldalt egy szekrény tetején kicsi lejebb van az M4

    Mikor megérkezett a céghez jött itt van egy nagy elég jó rendezvényterem abban megnyomtik kicsit Spotify-val nagyon frankón szólt.

    Hazavyttem az említett módon beállítva jól szó, szépen kiegészítik egymást, csak mióta együtt szólnak, van egy olyan érzésem, hogy jó lenne egy kis magas.

    Még egy ilyesmin is elgondolkoztam, kiskoromban mindig vágytam egy ilyenre, csak ugye azek kábelesek.

    De érdekes módom fekve van ilyen érzésem, mikor felállok vagy külön hallgatom a hordozhatót nincs ilyen érzésem.

    [ Szerkesztve ]

    Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Új hozzászólás Aktív témák