Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drenadar

    veterán

    válasz GGMPC #4213 üzenetére

    szerintem minden elfogadható teljesítményt tud, ha tudod hogy mit fogsz vele készíteni és ezt elfogadod.
    Értelemszerűen aki tényleg fotózni akar, az vegyen egy gépet és ne egy telefonnal bohóckodjon.
    De arra, hogy egy családi születésnapi partin lefényképezd a szerettedet miközben elfújja a gyertyát bőven elég egy 5-8 mp-es telefon is, vagy arra hogy mikor beléd megy egy degenerált az úton, lefényképezd a szitut, vagy mikor belemész egy kátyúba és kár ér azt lefényképezd...

    Nekem is tetszene az X, gondoltam rá, hogy hozassak Tildyvel, talán hozna nekem, de... belegondoltam, hogy milyen lényeges tulajdonsága van ami miatt megérne több mint 300 fontot? és csak az jött ki a matekben, hogy a birtoklás élménye. Nah azért nem adok ennyit... csak hogy meglegyen a feeling, hogy nekem van, hogy ott legyen a tudat, hogy jó proci és 4x gyorsabb (a FB és a logout nem tölt be gyorsabban tőle), meg szebb kijelző (a pici 23"-ös samsungom azért sokkal kényelmesebb)... nem akkora váltás a 890-hez képest, hogy ezért én pénzt adjak... persze ha pénz lenne a bőröm alatt is, akkor kit érdekelne? de az nem én vagyok, valamint nekem ez nem presztízs kérdés.

    Egyedül az android verzió ami zavar de igazából jól működik ez a verzió is, nem tudok olyan lényeges funkcióról amit hiányolnék.

Új hozzászólás Aktív témák