Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsirfecske

    addikt

    válasz honeker #847 üzenetére

    ugye? de remélem nem vártad el hogy a razr i kikapcsolva is ébresszen, android miatt alapból kilőve :P

    Halo:
    nálam cl6 8gb van benne, de mivel mindent alapból telefonba ment még esélyem se volt kipróbálni, full üres. de miért lenne gond a cl10 32 gb-tal? ez nem defy :) amúgy én is szemeztem expansys-nál ezzel, mert 7,5k nettó körül adják, de hamar rájöttem hogy a régi jól bevált kártya ingyen se lesz kihasználva, akkor meg minek. a videó meg úgyis mindegy, a hd+ (1080p) beállításnak is menni kell cl6-tal (17-18 Mbit-es average video stream-et gyárt nálam).

    amúgy előbb fel akartam dobni valami 3d játékot, de az asphalt 6 egyedül ami megvan fullban playről, erre azt épp nem támogatja. ez az első eset. ja és az asphalt 7-nél ezt írja egy user (gondolom hamar javítják, ha eddig ment). megjegyzem a random választott Zombiewood meg defy-al nem kompatibilis. 1:1.

    szerk.:
    azt azért ne mondjuk már hogy játékra felejtős, a 400 mhz-en hajtott sgx540 azért galaxy nexus 308 mhz-éhez képest elég jó és azzal is el lehet lenni. ráadásul nálunk 32 nm-en és kicsit optimalizáltabb architektúrával jött ha jól tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák