Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viktor85

    csendes tag

    Sziasztok, tegnap nekem is befutott a RAZR I az expansystol, érdekes volt, jött egy Mail hogy visszautasították a bankkártyát, ezért nem tudják küldeni a telót, erre hívom a bankot hogy mi van miért nem vették le az összeget, azt mondják nem is próbálta senki , erre 5perc múlva beállít a futár a telóval. :C azóta rendezödött a dolog .

    A teló nagyon tuti tegnap sikerült belakni, emailek jól jönnek, a net kifejezetten gyors, szerintem simán veri az s3-at! Kūlsöre nagyon igényes szépen kidolgozottan van összerakva,súlyra nekem kifelyezetten könnyü, a beszédhang jol hallható nem halk a mikrofonja. A kihangosítás úgy müködik ahhogy kell kocsiban oda vissza jól hallani egymást beszéd közben. A kijelzö szerintem kifogástalan, ennél jobb nem kell, ma összehasonlítottam a sony xperia s el, hat szerintem nincs látható különbség, söt talán a RAZR I kevésbé vakító, mintha a kontrasztja kellemesebb lenne. De ami nekem a legjobban tetszik az az aksi, kb 2,5 ora telefon, navi fèl ora, folyamatos net kapcsolat, állandó email szinkron, kb 2-3óra net, ès mèg minding megy.aksi állapot 35% normál használatban ez simán 2 nap. :C

Új hozzászólás Aktív témák