Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz ghiottone #217 üzenetére

    hello,

    köszi a válaszokat. elég részletesek.

    bocs, így olvasva félreérthető lehettem, a "droid" szó alatt az Androidot, tehát magát a rendszert értettem, nem a "Droid" fantázianevű Moto-kat, amiket tudom, hogy USA only. (most már azt is, hogy Verizon only). UK-ban élek, nem akarok usából hozatni telefont, amin aztán vagy megy az LTE pl, vagy nem, meg ha garis gond van, akkor csak a szenvedés van vele. EU/UK X Force-ot néztem ki, illetve az EU-s Motokra vonatkoznak a kérdéseim.

    a) tehát nem olyan fos, mint az átlagos gyártói magatartás, de nem is nexus szint. értem. ezt mondjuk gondoltam, ez nekem picit hátrány. nem brutálisan, de jó lenne, ha kb olyan gyors lenne, mint a stock droid.

    b) loool, igen? lehet kérni tőlük nyitókódot? beszarás. de akkor amitől tartottam: ha rootolni akarok, bye bye warranty. (Moto UK-től rendelném, ha őt választom, nem tökölök ilyen sufniGSM-es szarokkal. soha nem is szerettem azt az utat, pont a "szürkeség" miatt.) ez speckó a legnagyobb hátrány számomra.

    c) na, ez egy jó hír, nem szemetelik tele. ez viszont pozitív.

    úgy látom, neked elég sok moto-d van/volt,így remélem nem haragszol, ha még kérdeznék egy két dolgot.

    mégpedig:
    - szeretek zenét hallgatni a telómon, sokat. így számomra fontos az audio DAC minősége is. tudsz/lehet arról tudni valamit, hogy a felsős motokba (de különösen ebbe az X Force-ba) milyen DAC kerül? remélem Wolfson.
    - a másik, ehhez kapcsolódó dolog, hogy nem szeretem a gyártói hangerőkorlátozást, így vagy custom kernellel, vagy egy konfigfájl módosítással szeretem ezt a limitet megemelni (pl SGS3nál). valamelyik ezek közül megoldható itt is? (inkább preferálnám az utóbbit, ha optimalizált a gyári kernel/szoft, nem akarok baszkódni vele meg romolni, elég volt már belőle S3-nál, aminél hát... elég szar mindkettő ugye. )

    köszönöm a válaszaidat

    ui.: miért nem kéne a nexus? a fingerprinter ok, nem mindenkinek kell, megértem. de a gyorsabb frissítések azért elég jó dolog, nem?

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák